Фінал Суперліги. Азовмаш виграє матч смерті у Будівельника

29 травня 2013, 20:25
0
59
Азовмаш виграв шостий матч серії з Будівельником

Азовмаш зрівняв рахунок у фінальній серії (3-3) з Будівельником, обігравши столичний клуб 96-95 у шостому матчі по-справжньому епічного протистояння.

Нагадаємо, що в разі поразки господарів Будівельник ставав би чемпіоном. Але доля золотих медалей чемпіонату Суперліги сезону 2012-2013 рр. буде вирішена в сьомій грі, яка відбудеться 31 травня в Києві.

Гравець матчу

На відміну від попереднього матчу, цього разу Будтвельніку не вдалося зупинити лідера Азовмаша Лінна Гріра, який ще до великої перерви відзначився 14 очками та 8 передачами, а в підсумку записав на свій рахунок 34 очки (9/16 з гри, 14/14 штрафних ), 13 передач і 4 підбирання. Крім того, шоста гра фінальної серії для американського плеймейкера стала найкращою в сезоні, оскільки йому скорилися 43 бали РЕ (третій показник цьогорічного чемпіонату).

Хід матчу

Перша половина пройшла в рівній і результативній боротьбі, адже до великої перерви команди набрали 100 очок на двох. Гості вже звично контролювали периметр (роль снайперів на себе взяли Георгі Цинцадзе, Артур Дроздов і Лео Лайонс), однак "леви" мали перевагу в боротьбі під кільцями, де своїх візаві перегравали Таді Драгичевич та Мирослав Радуліца. Прикрасила першу половину і своєрідна дуель плеймейкерів - Лінна Гріра, який набрав 14 очок і віддав 8 передач партнерам, і Георгі Цинцадзе, який відзначився 13 очками та 7 передачами. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 49-51 на користь Будівельника.

Вийти вперед і перехопити ініціативу Азовмашу вдалося в кінці третьої чверті після результативного відрізка у виконанні Лінна Гріра, який забивав на будь-який смак. А здійснити вирішальний ривок маріупольці зуміли на початку заключної десятихвилинки - спочатку американський плеймейкер "левів" забив за дуги, потім два поспіль триочкових на свій рахунок записав Артем Сліпенчук, і перевага господарів майданчика склала десять пунктів. Незабаром вона досягла максимальних +15. І хоча завдяки пресингу до кінця гри підопічним Айнарса Багатскіса майже вдалося відіграти відставання, Лінн Грір був безжальним, холоднокровно реалізувавши штрафні на останніх секундах, а часу на те, щоб переламати хід гри, у Будівельника вже не залишалося.

Статистика

Ще одним дабл-даблом у складі Азовмаша відзначився Таді Драгичевич, набравши 18 очок і зібрав 13 підбирань. 17 очок і 6 підбирань на рахунку Мирослава Радуліци, 12 очок - Олександра Кольченка.

Найращим гравцем матчу у складі Будівельника став Лео Лайонс, який заніс в актив 31 очко, 8 підбирань і рекордні для форварда 38 балів РЕ. З 15 очками, 9 передачами та 5 підбираннями гру завершив Георгій Цинцадзе. 13 очок отримав Михайло Анісімов, 12 очок - Малкольм Ділейні, по 10 очок - Артур Дроздов та Ріхардс Куксікс.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Фінал Суперліги. Азовмаш виграє матч смерті у Будівельника

За матеріалами: superleague.ua