Суперліга: Донецьк виграв у Азовмаша, Галичина розгромила Кривбас

101
Донецьк був сильнішим у дербі

У п'ятницю, 18 жовтня, відбулися чергові матчі баскетбольної Суперліги.

Донецьк - Азовмаш - 79:71

Переможцем першого в сезоні донецького дербі, як і двох передсезонних спарингів, став Донецьк. Захопивши лідерство в кінці першої чверті і ведучи в рахунку протягом більшої частини гри, "тигри" обіграли Азовмаш з рахунком 79-71.

"Камбек" матчу

Підійшовши до завершальної десятихвилинки за рахунку 67-48 на користь господарів, підопічні Сергія Заваліна зуміли зібратися на фінішний спурт і скоротити відставання до семи очок. Однак на більше сил у гравців Азовмаша не вистачило.

Перебіг гри

Після обміну точними дальніми кидками на старті гри і спроби "левів", максимальна перевага яких під чс першої чверті становила 7 очок, Донецьк вирівняв гру і завдяки активності Максима Корнієнка і Бена МакКолі вийшов вперед. Наступна десятихвилинка пройшла під диктовку "тигрів", які вирушили на велику перерву, лідируючи 47-30. Не змінилася ситуація на паркеті і в третьому періоді. Лише протягом останніх десяти хвилин Азовмаш спробував переламати перебіг гри, але було запізно.

Галичина - Кривбас - 91:56

Політехніка-Галичина розгромила Кривбас, порадувавши своїх уболівальників яскравою перемогою з рахунком 91-56.

Гравець матчу

Ярослав Лемик вже у другому матчі поспіль став найкращим гравцем львівської команди. Саме український "бігмен" був ініціатором стартового ривка Галичини, а в підсумку реалізував 8/13 кидків із гри, отримавши 17 очок. Крім того, на його рахунку 10 підбирань, 5 блок-шотів, по 2 передачі та перехоплення, а також 29 балів РЕ.

Перебіг гри

Ще за підсумками стартової чверті завдяки зусиллям Кінделла Дайкса та Ярослава Лемика, який у другому матчі поспіль став головною опцією "левів" у нападі, Галичина забезпечила собі більш комфортну перевагу в 22 очки. Надалі перевага господарів паркету, які до великої перерви забили стільки ж двоочкових, скільки суперник здійснив спроб кидків із середньої дистанції (19/32 проти 5 /19), лише зрослатала, втілившись у переконливий рахунок 53-29. Після великої перерви нарешті на повну потужність запрацював Владан Вукосавлевич, оформивши такий звичний для себе дабл-дабл, а підопічні Желько Лукаїча остаточно деморалізували суперника.

Статистика

Крім Ярослава Лемика, у складі Галичини варто відзначити Кінделла Дайкса (14 очок), Владана Вукосавлевича (13 очок + 12 підбирань), Леоніда Стефанишина (13 + 6 підборів), Браніслава Ратковіцу (12 + 6 передач), Олександра Кольченка (11 очок).

14 очок Кривбасу приніс Соломон Боузман. 11 очок і 8 підбирань на свій рахунок записав Вінсом Фрезьер, 9 очок - Нейт Боуї.

За матеріалами: superleague.ua