Україна бомбардує Сербію

iSport.ua,  17 липня 2016, 18:45
0
2297
Олександр Кобець другий матч поспіль стає найрезультативнішим гравцем у складі нашої збірної

Другий день молодіжного Євробаскету приніс збірній Україні яскраву і впевнену перемогу над однолітками із Сербії.

Україна - Сербія 90:69 (25:14, 21:20, 23:14, 21:21)

Україна: Кобець (20), Павлов (17), Зотов (13 + 5 передач), Михайлюк (12), Скапінцев (9), Балабан (8), Мірошниченко (4), Тарасенко (3 + 6 підбирань), Сидоров ( 2), Приймак (2)

Сербія: Йованович (13), Пено (12), Вучетич (11), Остоїч (10), Докович (7), Марнікович (6 + 5 підборів), Радованович (6), Грусанович (2), Єремич (2)

Другий ігровий день на чемпіонаті Європи потішив українських любителів баскетболу. Наша команда, продемонструвавши впевнену і змістовну гру, розгромила в пух і прах збірну Сербії.

До матчу безумовним фаворитом протистояння вважалися серби. Проте наші хлопці не знітилися перед гучним ім'ям фаворита і показали все, на що здатні.

Підопічним Міхельсона після вчорашньої поразки необхідно було здобувати перемогу. Незважаючи на те, що регламент турніру не передбачає вильоту після групового етапу, висока зайняте місце у групі гарантує на стадії 1/8 фіналу простішого суперника. Тримаючи в голові цей простий розклад, жовто-сині вийшли на паркет, сповнені рішучості реабілітуватися за вчорашню образливу невдачу.

На стартових хвилинах поєдинку першість вели серби. Наші суперники грали з рахунком 7: 3, гра в атаці у наших хлопців особливо не йшла, і здавалося, що попереду нас чекають важкі 40 хвилин.

Однак, як з'ясувалося, початок поєдинку був лише розвідкою. Пристосувавшись до своїх суперників, українці стали почуватися вільніше і почали показувати яскраву та швидку гру. Захопивши лідерство в матчі після середнього кидка Михайлюка (рахунок став 9: 7), наші хлопці вже не втрачали лідерства.

Починаючи з цього моменту, жовто-сині лише нарощували свою спортивну перевагу. Максимальна перевага, якої домоглася наша збірна, становила +27 балів.

Усі потуги сербів повернутися в гру "гасила" далекобійна артилерія. 3-балові кидки Павлова і Зотова у найпотрібніші моменти зустрічі "гасили" запал балканців.

Варто сказати, що сьогодні відсоток потраплянь української збірної з-за дуги досяг приголомшливих цифр - 51,9%.

На велику перерву команди пішли з 12-баловою перевагою нашої команди. Перед початком третьої десятихвилинки було деяке побоювання щодо того, чи не повториться сценарій вчорашнього матчу, коли словенці зробили вирішальний ривок саме після великої перерви.

Відчуття це посилилося після міні-ривка сербів, воно дозволило їм скоротити перевагу України до 7 пунктів. Однак після цього стався вже ривок українців - 11:0, організований зусиллями Зотова, Кобця і Скапінцева. Тепер фора жовто-синіх вже становила солідні +18, і після цього серби фактично здалися.

Перед заключною чвертю Україна привезла сербам відставання в 21 пункт. Ну а вишенькою на торті перфомансу у виконанні підопічних Міхельсона став чудовий кидок, виконаний Мірошниченком та Михайлюком.

Надалі Україна впевнено контролювала хід поєдинку і довела його до логічної заслуженої перемоги.

Як і вчора, наші збірники були кращими від своїх опонентів практично у всіх статистичних показниках, тільки сьогодні це, на щастя, позначилося й на рахунку.

Завтра збірну України чекає день відпочинку, а вже 19 числа наші хлопці проведуть заключну зустріч групового етапу, в якій зійдуться з командою Латвії.