НБА: Бостон та Мілуокі впевнено перемагають і продовжують лідирувати

Текст: ,  28 листопада 2022, 09:32
0
168
Мілуокі переміг Даллас

У Національній баскетбольній асоціації відбулося дев'ять поєдинків регулярного чемпіонату.

Бостон та Мілуокі продовжують впевнено лідирувати у чемпіонаті НБА. Минулої ночі обидва колективи без проблем розправилися зі своїми суперниками.

"Кельти" всі питання щодо переможця домашнього матчу з Вашингтоном вирішили за перші три чверті, вирушивши на останню перерву, ведучи в рахунку +25. Все що змогли гості, то це не допустити розгрому. 130:121 на користь Бостона.

Набагато складніша перемога далася Мілуокі. У домашньому поєдинку з Далласом господарі змогли оформити перемогу лише в останній чверті, яку легко виграли +11, а з нею і поєдинок 124:115.