Корреспондент.net,  24 червня 2024, 11:18
0
7587
Барнабаш Варга отримав важку травму у грі проти Шотландії

Вирішальний матч Євро у групі А між збірними Угорщини та Шотландії ледь не завершився трагедією.

Угорщина забезпечила собі третє місце у групі А і шанси на потрапляння до плей-оф чемпіонату Європи з футболу. Все завдяки перемозі в останньому турі групового раунду над Шотландією.

Угорці здолали суперника з рахунком 1:0 завдяки голу на 10 компенсованій арбітром хвилині.

Утім найбільше це матч запам'ятався моторошним пошкодженням форварда збірної Угорщини Барнабаша Варги. Він отримав травму на 69 хвилині поєдинку під час виконання штрафного.

Під час подачі до карного майданчику воротар шотландців ліктем влучив у голову гравцю. Після зіткнення Варга опинився на газоні. Його одразу відгородили від камер та покликали лікарів, після чого футболіста вивезли з поля.

Лікарі надають допомогу Барнабашу Варзі / Фото: Getty Images

Гравці збірної Угорщини захищають Варгу від фото і телекамер / Фото: Getty Images

Варгу виносять з футбольного поля / Фото: Getty Images

Вже після поєдинку Угорська федерація футболу опублікувала офіційну заяву, що життю футболіста нічого не загрожує і він знаходиться в лікарні.

"Під час зіткнення Барнабас Варга зламав кілька кісток на обличчі, а також отримав струс мозку. Найімовірніше, нападника Ференцвароша чекає операція. Він проведе ніч у лікарні в Штутгарті. За нього вболіває вся команда!", - йдеться у заяві.

Цю інформацію підтвердив і головний тренер команди Марко Россі. За його словами 29-річний форвард більше не зіграє на цьогорічному чемпіонаті Європи.

"Життю Варґи нічого не загрожує. На нього чекає операція після перелому на обличчі. Він не зможе брати участь в частині Євро-2024, що залишилася", - сказав Россі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що УЄФА покарала Албанію за кричалку "вбий серба".

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp