25 серпня 2010, 22:34
0
17
Динамо поступається Аяксу

У середу, 25 серпня, було зіграно матч у відповідь четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, у якому київське Динамо поступилося амстердамському Аяксу.

Тепер віце-чемпіон України продовжить виступ в Лізі Європи.

Ліга Чемпіонів. Четвертий кваліфікаційний раунд

Матч-відповідь

Аякс (Амстердам) - Динамо (Київ) - 2:1

Голи: Суарес (43); Хамдауі (75) - Шевченко (84, пен.)

Попередження: Суарес (46); Вертонгена (61) - Вукоєвич (12); Данило Сільва (18); Гусєв (54); Шевченко (55); Єременко (58)

Перший матч - 1:1

Амстердам. Стадіон Амстердам-Арена. Початок матчу: 21:45

Арбітр: Альберто Ундіано Мальенко (Іспанія)

АНАЛІТИКА: Аякс - Динамо.Забити в Амстердамі

Аякс: Стекеленбург - Ван дер Віль, Вертонгена, Альдерверельд, Емануельсон - Ено, де Зеув, де Йонг, Еріксен (Сулейману, 74) - Суарес, Хамдауі

Тренер: Мартін Йол

Динамо: Коваль - Данило Сільва, Хачеріді, Михалик, Попов - Вукоєвич (Андре, 88), Єременко, Мілевський (Гільєрме, 86) - Ярмоленко, Гусєв (Нінкович, 76), Шевченко

Тренер: Валерій Газзаєв

Все, матч завершений.

90 +3- а хвилина. Попов від центральної лінії подає штрафний - у руки Стекеленбурга.

Три хвилини додав арбітр. Ярмоленко вирізав м'яч з лівого флангу, ніхто не дотягнувся до м'яча.

88-а хвилина. Газзаєв кидає в бій Андре. Аякс впевнено тримає м'яч.

86-а хвилина. Гільєрме виходить замість Мілевського.

85-а хвилина. Оойер змінив Хамдауі.

84-а хвилина. ГГГГГОООООЛЛЛЛ!! Шевченко розводить Стекеленбурга і м'яч по різних кутам.

84-а хвилина. Пенальті! у ворота Аякса. Нінкович впав після удару Вертонгена.

82-а хвилина. Шевченко б'є з штрафного - в руки голкіперові.

81-а хвилина. Єременко подав кутовий - захисник Аякса перший на м'ячі.

80-а хвилина. Суарес бив з штрафної лінії після обрізки Шевченка - м'яч йде в бік від воріт.

79-а хвилина. Вукоєвич заробив кутовий, подача якого завершилася нічим.

76-а хвилина. Заміна в Динамо: замість Гусєва вийшов Нінкович.

75-а хвилина. ГОЛ! Сулейману продавив Данило Сільву і прострілив на воротарську лінію, Михалик і Хачерілі упустили Хамдауі, якому залишалося просто підставити ногу! 2:00!

74-а хвилина. Сім де Йонг бив з дальньої дистанції - вище воріт.

69-а хвилина. Хачеріді організував пожежу біля своїх воріт, подарувавши м'яч Суаресу. На щастя Динамо уругваєць не зміг прийняти подарунок.

66-а хвилина. Динамо взяло під контроль м'яч, але без особливої гостроти.

62-а хвилина. Розклеїлася гра в атаці у Динамо. Давно не було небезпечних моментів біля воріт Стекеленбурга.

61-а хвилина. Гра перетворюється в побоїще: Вертонгена намагався скосити Мілевського - жовта йому.

59-а хвилина. КОВАЛЬ накриває м'яч на лінії воріт після удару головою Вертонгеном. Щоправда, арбітр зафіксував офсайд.

58-а хвилина. Арбітр розійшовся: Ерменко попереджений за гру рукою.

54-а хвилина. Гусєв заробив попередження за фол в центрі поля. Ще й Шевченко отримав жовту від Мальєнко за боротьбу в центральному колі!

52-а хвилина. Тут же голкіпер Динамо впевнено зіграв на виході під час подачі кутового.

51-а хвилина. Суарес б'є штрафний метрів з 30-ти - КОВАЛЬ тягне м'яч з дев'ятки!!

48-а хвилина. Попов двічі подавав з лівого флангу - обидва рази у захисника.

46-а хвилина. Суарес відзначився жовтою карткою за фол на Вукоєвич.

Другий тайм розпочався

Перерва. Ось так, Динамо мало мінімум три можливості забити, а в підсумку кияни самі пропустили. Втім, завдання, як і раніше не змінилося - потрібен хоча б один гол!

43-я хвилина. ГОЛ! Суарес! Вертонгена пробив штрафний, м'яч потрапив у Хамдауі, від якого відлетів до Суареса, Луїс прокинув м'яч повз Коваля і мало не з нульового кута вразив порожні ворота!

42-а хвилина. Шевченко сфолив на підступах до свого штрафного. Метрів 30 до воріт.

40-а хвилина. Гусєв подав штрафний з правого флангу, Михалик пробив головою, але занадто неточно.

38-а хвилина. Суарес створив перший момент для Аякса. Форвард легко пройшов Попова, обігрався з Де Йонгом і прокинув м'яч на Хамдауі, який бив з 12-ти метрів, але влучив у Данило Сільву!

34-а хвилина. Ярмоленко !!!!!!! бив з трьох метрів після прострілу Данило Сільва, але Стекеленбург незбагненним чином зреагував!!

33-я хвилина. Коваль випередив Суареса на виході!

32-а хвилина. Ван дер Віль подав з правого флангу - Михалик у падінні головою виіл м'яч за межі штрафної.

30-а хвилина. Хачерілі виграв забіг у Суареса, ще й вільний заробив.

28-а хвилина. Гусєв пробив з кута штрафний - Стекеленбург своїми ручищами дістає м'яч!

26-а хвилина. Шевченко взяв пас у штрафний від Ярмоленко, на замаху прибрав захисника, але послизнувся і не зумів завдати удару з вигідної позиції.

25-а хвилина. Суарес потужно пробив з 25-ти метрів - зовсім поруч зі штангою!

24-а хвилина. Хамдауі впав на лінії штрафного Динамо. Але арбітр зафіксував фол з боку нападника на Хачеріді.

21-а хвилина. Стекеленбург виграє дуель у Гусєва після шикарного пасу від Мілевського!!

19-а хвилина. Де Зеув намагався закинути зі штрафного м'яч за комір Ковалю, але наш голкіпер був готовий до подібного розвитку подій.

18-а хвилина. Данило Сільва зіграв в ногу Суаресу. Мальенко без роздумів показав жовту картку.

17-а хвилина. Хачерілі перехопив подачу на Хамдауі.

14-а хвилина. Гусєв подав в штрафну - там тільки захисники Аякса.

12-а хвилина. Вукоєвич попереджений за фол на де Йонге. Дуже рано Огнен ризикує.

11-а хвилина. Аяксу вдалося відсунути гру від своїх воріт.

8-а хвилина. ГУСЄВ якимось чином не потрапив головою у ворота з трьох метрів після супернавісу від Ярмоленка! Дебют матчу однозначно за Динамо, але потрібно ж реалізовувати моменти!

5-а хвилина. МІЛЕВСЬКИЙ віддав хороший пас на хід Шевченку, але Андрій не зумів втекти від Альдеверельда! Гусєв подав кутовий, Михалик прийняв м'яч, але пробити Тарасові не дозволили захисники.

Третя хвилина. Ярмоленко пройшов лівим флангом, прострелив у штрафну, Мілевський м'яч прийняв і відкинув на Єрьоменка - удар з 24-х метрів, але прямо в руки Стекеленбург!