0
10
ПСВ забив 10 м ячів Фейенорду
ПСВ познущався над Фейєнордом

ПСВ з Ейндховена несподівано легко розібрався з Роттердамським Фейєнордом в матчі 10-го туру Чемпіонату Голландії.

Чемпіонат Голландії

10-й тур

ПСВ (Ейндховен) - Фейенорд (Роттердам) - 10:0 (2:0) ВІДЕО

Голи: Рейс, 25, 47, 59. Афеллай, 39. Тойвонен, 49, Ленс, 55, 87. Джуджак, 62, 77-пен. Енгелар, 69.

Вилучення: Лердо (Ф), 34 - друга жовта

ПСВ: Ісакссон, Хатчінсон, Боума (Родрігес, 66), Марсело, Пітерс, Енгелар, Афеллай (Баккал, 66), Джуджак, Ленс, Тойвонен, Рейс (Куверманс, 70)

Ф: ван Дейк, де Врей, Баїя, Лердо, де Клер, Брюінс, Фер (Ель Ахмаді, 14), Вейналдум, Мокотйо, Шакен (Мартінс Інді, 35), Кастайньос (Ауассар, 63 )_____________________________________

Після першого тайму поєдинку принципових суперників рахунок був лише 2:0 на користь господарів. На 24-й хвилині відзначився бразильський легіонер команди Джонатан Рейс, а через сім хвилин роттердамців залишилися в меншості. Захисник Кельвін Лердо отримав другу жовту картку і залишив поле.

За що залишився ігровий час по дублю у ворота Феєнорда оформили Балаш Джуджак і надія голландського футболу Джермейн Ленс. Рейс в підсумку відзначився хет-триком. Також забивали Ола Тойвонен, Ібрагім Афеллай і Орландо Енгелар.

Нагадаємо, що ПСВ є суперником харківського "Металіста" в Групі Ліги Європи.

Відзначимо, що Фейенорд є 14-кратним Чемпіоном Голландії, але останній успіх датований 1999 роком, нині роттердамців посідають лише 16-е місце в поточній першості.