Наставник Металіста: Було більше боротьби, ніж самої гри

0
8
Маркевич вважає, що результат закономірний

Головний тренер Металіста Мирон Маркевич прокоментував результат поєдинку з київським Динамо.

"Сьогодні було більше боротьби, ніж самої гри. Але ми хотіли взяти очки в цьому матчі, і ми їх взяли. Вважаю, що результат по грі.

У першому таймі Динамо ще мало якісь моменти, але після перерви ми зіграли впевнено в обороні, і не дозволили киянам нічого створити біля наших воріт. Одним словом, нічия - закономірний результат.

Суддівство? Були помилки, але головне, що арбітр намагався судити об'єктивно", - відзначив Маркевич.

Нагадаємо, що в неділю, 21 листопада, київське Динамо вдома зіграло внічию з харківським Металістом - 1:1.

За матеріалами: Динамо (Киев) от Шурика