Битва за Лігу Чемпіонів: Манчестер Сіті бронює останнє вакантне місце

10 травня 2011, 22:52
0
12
Тоттенхем не зміг

Сьогодні, 10 травня, відбувся перенесений матч 33-го туру, в якому в битві за Лігу Чемпіонів зійшлися Манчестер Сіті і Тоттенхем. Господарі впевнено виграли і подарували собі євротурнір на наступний рік.

Англійська Прем'єр-ліга.

Манчестер Сіті - Тоттенхем - 1:0

Гол: Крауч (32-автогол)

Попередження: Мілнер (82) - Пієнаар (84)

Манчестер. Сіті оф Манчестер. Початок матчу: 21.45

Ман Сіті: Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Сабалета (Коларов, 58), Мілнер, Де Йонг, Яя Туре, А. Джонсон (Вієйра, 68), Силва (Тевес, 85), Джеко

Тоттенхем: Кудічіні, Чорлука, Доусон, Галлас (Кабуль, 89), Роуз, Леннон, Паласіос (Піенар, 34), Сандро, Модріч, Ван дер Ваарт, Крауч (Дефо, 80)

Фінальний свисток! Ман Сіті пробиває собі шлях у Лігу Чемпіонів. І нічого Тоттенхем з цим вдіяти не зміг.

90 +2 хвилина. Мілнер загаявся з м'ячем біля кутового прапорця, Яя Туре допоміг, відібрав м'яч і сильно прострілив у центр, де Тевес летів в падінні - трохи не встиг

89-а хвилина. Кабуль виходить замість Галласа

88-а хвилина. МОМЕНТ! Швидку атаку провели господарі, Тевес на Яя Туре, а той перекидав Кудічіні у ворота, Галлас зі "стрічки" виносить за лицьову!

85- а хвилина.Тевес виходить на поле, змінюючи Давида Сільву

84- а хвилина. Пієнаара прихопив Мілнер, не давши тому розпочати контратаку. Картка Стівену

84-а хвилина. Джеко відзначився в атаці, пробивши з ходу з лінії штрафного набагато вище, ніж тільки можливо.

82-а хвилина. Мілнер за підкат під Роуза отримав першу картку в матчі.

80-а хвилина. Замість Крауча на поле вийшов Джермейн Дефо.

79-а хвилина. Вієйра показав щось на зразок фінту, увійшов у штрафну і наштовхнувся на плече Чорлуки. Ні про яке пенальті мова не йде, арбітр все правильно розцінив

71-а хвилина. ОГО! Яя Туре добре відпасовував з правого краю штрафного в центр, куди вривався Сільва, вже бачив, як буде бити, але послизнувся і ... і все

68-а хвилина. Вієйра виходить на поле замість Джонсона

65-а хвилина.Ван дер Ваарт сильно з лівої ноги пробив зі стандарту, але влучив точно в "стінку". Голландець показував, що була гра рукою там, але арбітр не звернув на це увагу

61-а хвилина. Крауч скидав м'яч на ван дер Ваарта, той не зумів отримати м'яч, але тут же атака продовжилася, голландець цього разу опинився з м'ячем і вистрілив вище воріт!

58-а хвилина. Коларов виходить на поле замість Пабло Сабалета

53-я хвилина. Сабалета перегрався з Сільвою на фланзі, отримував пас у штрафну собі на хід, але в момент передачі опинився в положенні поза грою

48-а хвилина. ХАААРТ! Леннон протягнув м'яч до штрафної і навісив на голову Пієнаар, той бив дивлячись у дальній кут, Харт дивом врятував свої ворота!

Перерва. Шпорам треба не просто зрівняти рахунок, але виграти. Поки що Крауч робить цю місію нездійсненною

45 +2 хвилина. Ван дер Ваарт своїм ударом з-за меж штрафного завершив атаку "Шпор", постріл вийшов прицільним, але точно в руки Харту

44-а хвилина. Леннон і Крауч розіграли невелику комбінацію на правому краю штрафного без просування вперед. Знову Аарон на фланзі прострілював у центр, Компані випередив ван дер Ваарта

40-а хвилина. Серію навісів виконали гості, в один з моментів Крауч у боротьбі з двома звалився у воротарському, арбітр показав, що треба вставати

39-а хвилина. СІЛЬВА! Протягнув Давид м'яч метрів двадцять і з лінії штрафного потужно пробив трохи вище поперечини!

35-а хвилина. Сільва перемудрив в чужій штрафній, простреливши на Джеко із забійної позиції, Доусон вибив снаряд до центру поля.

34-а хвилина. Пієнаар вийшов на поле замість Паласіоса.

32-а хвилина. ГООООООЛ. 1:0 Крауч постарався за чужих. Мілнер розіграв кутовий з Джонсоном, отримав відповідь пас і сильно прострілив у центр, де Крауч випередив Кудічіні і переправив у свої ворота.

29-а хвилина. Модріч! МОМЕНТ! Леннон розірвав Сабалета на фланзі і прострілив у центр на ногу Модріч, той бив у дотик за сантиметри від штанги!

28-а хвилина. Сандро головою скинув м'яч на Крауча, той метрів з двадцяти з розвороту пробивав, але вийшло набагато вище воріт

22-а хвилина. Роус навісив на Крауча, той зумів виграти м'яч і скинути на Леннона, удар якого був блокований точно на Модріча, Лука пробив сходу поруч зі штангою

21-а хвилина.Сабалета навісив на Джеко, того випередив Доусон і вибив точно на Сільву, той увірвався в штрафну, але іспанця цього разу випередив Галлас і корпусом відтер від м'яча.

19-а хвилина. Помилилися гості в обороні. Джеко головою скидав на хід Джонсону, той боровся з Доусоном на лінії штрафного, захисник збірної Англії зумів відтіснити Адама за всіма правилами

16-а хвилина. Дуже активний Річардс на правому фланзі, але влучив у офсайд!

12-а хвилина. Джеко! Кудічіні! Сільва на швидкості увірвався в штрафну і відпасував на Джеко, той метрів з семи пробив сходу, але влучив точно в Кудічіні!

10-а хвилина. Яя Туре після падіння Джеко біля чужого штрафного підібрав м'яч і потужно вистрілив поруч зі штангою, Кудічіні все контролював, та й постріл не вдався

9-а хвилина. Перший кутовий у матчі на рахунку гостей: ван дер Ваарт навісив на ближню штангу, де спокійно без опору зіграв Сабалета

7-а хвилина. Річардс обіграв Роуза, увійшов у штрафну і прострілив, Доусон в падінні вибив за бокову!

6-а хвилина. Леннон на швидкості пройшов по правому флангу, обіграв двох на помилкових фінтах і прострілював у центр штрафного, де Компані встиг випередити ван дер Ваарта

4-а хвилина. Роуз почав атаку своєї команди, навісив на Крауча, той головою скидав на хід ван дер Ваарту, але Компані зумів винести подалі.