Ліга Європи: Металіст на виїзді розкатав Сошо

25 серпня 2011, 22:35
0
8
Металіст грає з Сошо

У четвер, 25 серпня, відбувся матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи, у якому Дніпро приймав вдома англійський Фулхем.

Гості шокували гостинних господарів відмінною грою, реалізувавши свої перші ж два гольові моменти. Це Соса і Крістальдо фактично зняли всі питання про переможця пари. Той самий Крістальдо зробив дубль, а Тайсон живчиком вибіг на заміну і забив супергол. Загалом, Металіст у цьому матчі видав найбільш приголомшливий свій виступ і по праву може готуватися до осінніх матчів єврокубків.

Ліга Європи. Плей-офф. Матч

Сошо (Франція) - Металіст (Харків, Україна) - 0:4 (перший матч - 0:0)

Голи: Соса (7); Крістальдо (11, 41); Тайсон (51)

Попередження: Анен (45), Ногейра (57) - Едмар (14), Торсільєрі (55), Горяїнов (56)

Вилучення: Ногейра (80)

Сошо. Огюст Бональ. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Едуардо Іттуральде Гонсалес (Іспанія)

Сошо: Рішер, Коршия, Перкі (Пейбернес, 60), Карлао, Соже, Ногейра, Анен - Будебуз, Мартен (Руде, 54), Мікарі (Пріват, 43), Маіга

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Торсільєрі, Пшеничних, Едмар, Торрес, Соса (Валяєв, 65), Шав'єр, Фініньо (Тайсон, 46), Крістальдо (Девич, 72)

80-та хвилина. Десять хвилин залишається грати в нашому матчі, тим часом другу жовту картку отримує Ногейра! У меншості дограють зустріч французи.

51-ша хвилина. ГООООООЛ 0:4 Тайсон! Бразилець отримав м'яча на фланзі на своїй половині поля, протягнув його до чужих воріт, ні з ким не ділився, зблизився з голкіпером і точно пробив по воротах!

41-ша хвилина. ГОООООЛ Оце ТАК! Блискуча триходівка, яка розвивалася, немов по нотах: Соса зробив пас на Клейтона Хав'єра, який прострілив паралельно лінії воріт, Джонатану залишалося лише замкнути передачу!

25-та хвилина. ПЕРЕКЛАДИНА! Який момент! Знову Джонатана Крістальдо партнери знайшли точної флангової передачею, аргентинець пробив головою, але послав м'яч точно в каркас воріт!

11-та хвилина. ГООООООЛ 0:2 Крістальдо забиває! БРАВО, МЕТАЛІСТ! Крістіан Вільягра виконав фланговий простріл, нервозність, яка панувала в обороні Сошо, зіграла за харків'ян! Перкіс просто-напросто не влучив по м'ячу, чим вміло скористався Крістальдо, переправив м'яч у сітку з близької відстані!

7-ма хвилина. ГООООООЛ 0:1 Так необхідний Металісту виїзний гол! Включивши агресивний пресинг, харків'яни відібрали м'яч у Ногейра біля чужої штрафної, Хосе Соса, бувалий у європейському та латиноамериканському футболі, зважився на удар з пристойної дистанції і зумів точно спрямувати м'яча під дальню штангу!