Фотогалерея: Краще пізно. Естонія - Україна - 0:2

14 жовтня 2011, 15:55
0
10

Національна збірна України з футболу у вівторок, 11 жовтня, завдяки голам Олега Гусєва та Олександра Алієва, а також сейву Олександра Рибки в товариському матчі у Таллінні з рахунком 0:2 переграла футбольну збірну команду Естонії.

Матч розпочався з гострого моменту біля естонських воріт - Олександр Алієв бив під перекладину з кута штрафний, але чудово зіграв голкіпер Парейко. Після цього гра заспокоїлася, гості більше володіли м'ячем, господарі відповідали спробами дальніх ударів. А коли вже пішов доданий до першого тайму час Україні вдалося відкрити рахунок: Олег Гусєв скористався передачею Анатолія Тимощука, вийшов один на один, обігравши захисника, і пробив точно в кут.

Після перерви збірна Естонії кинулася відіграватися, але серйозних моментів біля воріт Олександра Рибки не виникало. Зате на 68-й хвилині Олександр Алієв подвоїв перевагу України, вдало замкнувши простріл від Богдана Бутка.

Під кінець зустрічі Естонія могла відіграти один гол, але Костянтин Васильєв із пенальті (Євген Селін порушив правила під час кутового) не зумів переграти Олександра Рибку.