16 жовтня 2011, 20:21
0
11
Динамо грає з Волинню

Сьогодні, 16 жовтня, відбувся матч 13-го туру української Прем'єр-ліги, о якому київське Динамо швидко забило два голи луцькій Волині, але забезпечило собі нервовий поєдинок.

Динамо (Київ) - Волинь (Луцьк) - 2:1

Гол: Шевченко (13), Мілевський (22) - Шумахер (25)

Попередження: Мілевський (75) - Ізворану (8), Стевановіч (53), Лопес (57), Стевіч (83)

Київ. Динамо ім. В.В Лобановського. Початок матчу: 19.30

Динамо: Шовковський, Гусєв, Бетао, Михалик, Попов, Вукоєвич, Алієв (Гармаш, 46), Ярмоленко (Данило, 72), Шевченко, Мілевський, ідей (Алмейда, 90)

Волинь: Неділько, Сімінін, Дрпіч, Шарпар, Леандро, Гобер, Стевановіч (Бута, 88), Ізворану, Лопес, Шумахер, Павлов (Пічкур, 80)

25-а хвилина. ГОООООЛ. 2:1 Швидка відповідь - сам Шумахер завітав до нас на табло! Лопес обіграв Гусєва на лівому фланзі і точно навісив на лінію воротарської, Шумахер перестрибнув Попова і головою пробив кіпера!

22-а хвилина. ГОООООЛ. 2:0 Мілевський! Ідей виходив один на один з голкіпером, відпасував поперек поля на Мілевського, і той з восьми метрів розстріляв порожній кут воріт!

20-а хвилина. Алієв бив з дальньої дистанції, кіпер намагався зловити м'яч в руки і випустив його, той вдарився об Перекладина, кутовий.

13-та хвилина. ГООООЛ. 1:0 Андрій Шевченко відкриває рахунок! Ярмоленко пяточкой прокинув м'яч на Гусєва, Олег прострілив, Мілевський пропустив далі, а там Шевченко чітко пробиває повз кіпера!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net