Чужі стіни не допомогли Зорі: Оболонь подає ознаки життя

3 грудня 2011, 15:25
0
16
Зоря грає з Оболонню

Сьогодні, 3 грудня, відбувся матч 19-го туру української Прем’єр-ліги, в якому луганська Зоря приймала київську Оболонь. На гол у першому таймі гості відповіли дублем Григорія Баранця і відсвяткували таку важливу перемогу.

Зоря (Луганськ) – Оболонь (Київ) – 1:2

Гол: Хомченовський (17) – Г. Баранець (57, 65)

Попередження: Лазарович (36); М. Ігорович Білий (81) – Б. Баранець (18), Романюк (73)

Донецьк. РСК Олімпійський. Початок матчу: 13.30

Арбітр: Юрій Мосейчук (Чернівці)

Зоря: Шуховцев, Каменюка, Аддо, М. Ігорович Білий, Ярмаш, Хомченовський, Ліпартія, Мілько (Ілюк, 81), Силюк (Батищев, 66), Білий, Лазарович (Петряков, 75)

Оболонь: Березовський, Романюк, Пластун, Шендрик, Ільків, Сибіряков, Турчанов (Слюсар, 61), Лупашко, Б. Баранець, Панас (Мандзюк, 46), Г. Баранець (Шевчук, 72)

65-а хвилина. ГООООЛ 1:2 Оборона Зорі наразі "дозволила" Сибірякову вдарити з 15-ти метрів – Шуховцев відбив м’яч у штангу, від якої ігровий снаряд покотився вздовж воротарського майданчика, і першим до нього встиг Григорій Баранець, який оформив свій дубль.

57-а хвилина. ГООООЛ 1:1 Гол стараннями двох братів. Борис з глибини поля блискуче видав проникаючу передачу на Григорія, який пішов у бік і точно пробив у ближній нижній кут, покаравши Шуховцева за те, що той втратив ворота.

17-а хвилина. Гооол 1:0 Це гол імені молодого Ігоря Березовського! Просто після подачі з правого флангу воротар грубо помилився, скинувши м’яч на Хомченовського, якому з п’яти метрів залишалося не промахнутися практично по порожніх воротах.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net