Суперліга: Мавпи програли Азовмашу, Донецьк вирвав перемогу у Кривбасбаскету

0
28
Азовмаш розібрався з Мавпами

У п'ятницю, 23 березня, відбулися поєдинки укранської Суперліги.

Джером Рендл і партнери здобули перемогу над Черкаськими Мавпами з рахунком 76-65. Як і в попередній зустрічі з Будівельником, господарі паркету чинили гідний опір одному з лідерів чемпіонату, проте на всі сорок хвилин команди, ослабленої черговою травмою Олександра Панченка, не вистачило.

Після рівної стартової десятихвилинки маріупольці вже на старті другої чверті захопили ініціативу і повели +9. Саме при такій різниці в рахунку, не зважаючи на всі спроби Черкаських Мавп скоротити відставання, команди вирушили на велику перерву. Окремої уваги в першій половині заслуговує дуель Івана Кольєвіча і Джерома Рендла, які отримали по 10 очок, а також бігменів двох команд – на 10 очок і 6 підбирань Кенні Аделеке його візаві Отелло Хантер відповів 14 очками та 4 зібраними відскоками.

Таким чином, другу половину суперники розпочали за рахунку 35-44 на користь Азовмаша. Дев’ятиочкова різниця аж ніяк не гарантувала гостям легкого життя, що Черкаські Мавпи і довели в третій чверті, кілька разів наближаючись до Левів на відстань одного точного кидка з середньої дистанції. Проте протягом заключної десятихвилинки клас і довжина лави маріупольської команди, яка спокійно довела матч до перемоги, позначилися.

Джером Рендл приніс Азовмашу 20 очок, а крім того, став автором 4 перехоплень. Отелло Хантер відзначився 18 очками та 8 підбираннями. На рахунку Метью Волша 13 очок і 4 передачі, Артура Дроздова – 10 очок, 7 підбирань і 4 блок-шоти.

Найкращими у складі Черкаських Мавп стали Іван Кольєвіч, в активі якого 22 очки, 6 передач і 5 підбирань, а також Кенні Аделеке, який сьомий раз поспіль оформив дабл-дабл (19 очок + 16 підбирань).

В іншому поєдинку дня найкраща гра Вуле Авдаловича в сезоні не тільки принесла сербському захиснику 24 очки, а й допомогла Донецьку здобути переконливу перемогу над Кривбасбаскетом з рахунком 102-77. Майже нічим не поступався партнеру і Рамел Каррі, який поповнив командну скарбничку 20 очками.

Незважаючи на результативну гру сербського плеймейкера, який до великої перерви реалізував 2/3 двоочкових, 2/2 триочкових і 7/7 штрафних кидків, а також перевага, завдяки потужному Дарнелл Джексону, яку Донецьк мав у боротьбі під щитами, Кривбасбаскет на рівних протистояв суперникові , у підсумку виграв першу половину з рахунком 45-44.

Ривок 6-0, який на старті третьої чверті організував Брайан Девіс, дозволив Кривбасбаскету збільшити власну перевагу до шести пунктів, але господарі паркету знову вирівняли гру і повели в рахунку. Переломити перебіг зустрічі Донецьку вдалося лише в четвертій чверті після двох поспіль дальніх влучань Рамел Каррі. Надалі Тигри, в складі яких завершальний відрізок гри потужно провів В’ячеслав Кравцов, повністю заволоділи ініціативою, про що свідчить і рахунок останньої чверті – 34-10. Фінальну крапку в матчі поставив дальній постріл Дмитра Глєбова з сиреною.

І Вуле Авдалович і Рамел Каррі, крім результативної гри, вже звично відзначилися в якості асистентів, записавши на свій рахунок по 5 передач. Сербський захисник, крім того, зібрав 6 відскоків. 14 очок і 4 підбирання заніс до свого активу В’ячеслав Кравцов, 10 очок і 4 передачі – Дмитро Глєбов. Дарнелл Джексон став автором 9 очок і 14 підбирань.

Результативну гру в складі Кривбасбаскету продемонстрував Брайан Девіс, отримавши 16 очок. 14 очками і 4 підборами відзначився Джеймс Флоренс. По 13 очок своїй команді принесли Далібор Д’япа і Пірс Калдвелл, 10 очок – Дмитро Корабльов.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги