РПЛ: Зеніт ледь не програв Рубіну, Динамо поступається Спартаку

0
8
Динамо приймає Москва

Сьогодні, 25 березня, відбудуться матчі 36-го туру російської Прем'єр-ліги.

Турнірне становище: 1. Зеніт - 71, 2. ЦСКА - 64, 3. Локомотив - 63, 4. Спартак - 62, 5. Динамо - 59

Зеніт - Рубін - 1:1

Гол: Хусті (36) - Вальдес (57)

Зеніт: Малафєєв, Анюков, Губочан, Ломбертс (Бруно Алвеш, 66), Крішито, Денисов, Широков (Зирянов, 85), Семак, В. Бистров, Хусті (Канунніков, 78), Кержаков

Рубін: Рижиков, Кузьмін, Навас, Боккетті, Немов, Натхо, Рязанцев, Р. Єременко, Караденіз, Касаєв (Давидов, 60), Дядюн (Вальдес, 46, Валье, 68)

16-я хвилина. А от зараз помилилася оборона "Рубіна", що дозволило Кержакову вийти один на один, проте Олександр не зумів пронінуть снаряд повз вийшов кіпера.

36-я хвилина. ГОЛ 1:0 Після порушення правил зенітівці моментально розіграли штрафний, Широков "черпнул" снаряд в чужу площа на Хусті, який один в один обіграв Рижикова. Чекали гості розіграшу по свистку, проте арбітр про це ні як не сигналізував! Ось так прорахунок!

57-я хвилина. ГОЛ 1:1 Після закидання з глибини Вальдес вискочив на чужі ворота і в напруженій боротьбі з Семаком пробив повз Малафєєва прямо в кут!

90 +2 хвилина. Поперечину! Єременко з-за меж штрафної зарядив по чужих воротах, Малафєєв виявився абсолютно не готовий, пітерців врятувала лише поперечина!

Динамо (Москва) - Спартак (Москва) - 1:3

Гол: Самедов (44) - Еменіке (31), Нобоа (70-автогол), Арі (90)

Попередження: Д. Комбаров (15), Арі (45), Паршивлюк (48), Дзюба (84), Сухі (87)

Динамо: Шунін, Вілкшир, Риков, Ломіч (ВОРОНІН, 75), Гранат, Юсупов, Джуджак (Семшов, 74), Нобоа, Місімовіч, Самедов, Кокорін (заспівати, 83)

Спартак: Дикань, Паршивлюк, Пареха (Сухі, 61), Рохо, Д. Комбаров, де Зеув (Бризгалов, 78), Каріока, К.Комбаров, Еменіке, Дзюба (Білялетдінов, 84), Арі

7-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Риков помилився в зоні перед своїми воротами. Дмитро Комбаров відправив Еменіке на Шунін, але воротар "Динамо" накрив форварда хорошим стрибком.

31-я хвилина. ГОЛ! 0:1 Де Зеув в продовженні розпочатої собою ж комбінації відпасував направо на Еменіке, який уперся в 2 захисників. М'яч відскочив до Паршивлюк, вдало пішов вперед. Від Сергія м'яч по дузі полетів на дальній кут воротарського майданчика, де Дзюба надав Еменіке право нанести разючий удар з 5-ти метрів. Три гравці "Динамо" стояли на "стрічці" в ролі статистів. Гол на совісті захисників "Динамо".

32-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Дикань на висоті після того, як Кокорін порвав в штрафний Парехо і Рохо. М'яч відскочив до захисників, які, до ладу, не змогли розібратися. Ще один удар динамівців потрапив в Кокоріна.

34-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Місімовіч безумовно не подобається сьогодні. Він привіз гол, він же дозволив Комбарова нанести удар у ближній кут з 30-ти метрів. Шунін насилу перевів м'яч на кутовий.

35-я мінута.ОПАСНО ЯК! Це вже возять спартаківці "Динамо". Еменіке після кутового удару завдавав "постріл" головою у правий від себе кут. Шунін не виручив, а Джуджак не грав руками, і, здається, до перетину м'яча лінії воріт, він встиг вибити "снаряд" подалі до центру. Обурюється Еменіке, вважає, що був пенальті.

44-я хвилина. ГОЛ 1:1 І все-таки зрівняли динамівці рахунок. Місімовіч добре поборовся перед лінією штрафного майданчика. Продавив він Пареха, Рохо залишив без нагляду Самедова, який завдав разючого удару в дальній кут. І знову на обличчя помилка захисників.

63-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Сухі і Рохо отримують двійку за обробку м'яча після дальнього закидання. Кокорін вискочив 1 на 1 з Диканем, і український голкіпер відбиває м'яч ногами!

68-я хвилина. Паршивлюк і Рохо надали Саші все, щоб він тільки вразив ближній кут. Кокорін не потрапив з 10-ти метрів у ближній кут.

70-я хвилина. ГОЛ 1:2 Крістіан Нобоа, Еквадорський півзахисник, опинившись під пресингом Арі Феррейри, головою після навісу відправив м'яч у свої ворота.

73-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Сухі після розіграшу кутового наносив удар в падінні головою в ближній кут. Хтось із динамівців встиг підставити ногу.

90-я хвилина. ГОЛ 1:3 Добре Білялетдінов притримав м'яч у центрі, побачив Еменіке зліва і по дузі вивів Еммануеля на ворота. Форвард оцінив ситуацію, витягнув з воріт Шунін, пішов в лицьову, і звідти прострілив на вільного Арі, який вже бив по порожніх воротах.

ТЕГИ: Российская Премьер-лигаДинамо (Москва)Спартак (Москва)Зенит ( Санкт-Петербург)