5 квітня 2012, 22:59
0
15
Металіст зупинився на чвертьфіналі

У четвер, 5 квітня, було зіграно чвертьфінальний матч у відповідь Ліги Європи між харківським Металістом і лісабонським Спортінгом.

Металіст – Спортинг - 1:1

Голи: Крістальдо (57) - ван Вольфсвінкель (44)

На 64-й хвилині Хав'єр не реалізував пенальті (воротар)

Зазнавши поразки в Лісабоні в першому матчі, Металіст мав відіграти один гол і бажано при цьому не пропускати. З перших хвилин відчувалося, що харків'яни сильно нервують, через що команда Маркевича допускала багато невимушених помилок.

Перший небезпечний момент виник на 12-й хвилині, коли Крістальдо бив головою, але трохи не влучив по воротах. Вдруге харків'яни створили загрозу воротам Руї Патрісіо лише через 20 хвилин – Тайсон блиснув швидкістю і технікою, але от переграти голкіпера йому не вдалося.

Перед самою перервою Металіст пропустив абсолютно необов'язковий гол. Капелю дозволили подати, а ван Волфсвінкель, перестрибнувши Пшеничних і Обрадовича, головою відправив м'яч у сітку воріт Горяїнова.

На другий тайм Маркевич випустив Девіча, і майже відразу це принесло дивіденди. На 57-й хвилині Марко вдало скинув м'яч на хід Крістальдо, який з 12-ти метрів таки пробив Патрісіу.

Ще через п'ять хвилин форвард збірної Україні заробив пенальті. Проте останнім часом харків'яни геть розучилися бити одинадцятиметрові, ось і цього разу Хав'єр пробив нехитро, що дало змогу Патрісіу парирувати удар бразильця.

Надалі Спортинг практично всією командою відійшов у захист і не дозволив Металісту створити ще хоча б один момент.

Таким чином, зігравши внічию, Металіст програв за сумою двох матчів з рахунком 2:3. Ну а Спортинг в півфіналі зіграє з Атлетиком з Більбао, який був сильнішим  за Шальке. Примітно, що другий півфінал буде повністю іспанською – Валенсія зіграє з Атлетіко (Мадрид).