Сьогодні, в рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги, одеський Чорноморець приймав луганську Зорю.

Чорноморець (Одеса) - Зоря (Луганськ) - 2:3

: Балашов (76-пенальті); Велосо (90) - Худзік (9); Ференчак (85, 90 +2)

Попередження: Рієра (11), Бурдужан (57), Велосо (90) - Вернидуб (22), Білий (66), Каменюка (73), Ярмаш (75)

На 32-й хвилині Рієра не реалізував пенальті (штанга)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Чорноморець: Безотосний, Бергер, Шиманек, Донець (Бобко, 88), Велосо, Політило, К. Ковальчук (Силантьєв, 74), Матос, Бакай (Балашов, 46), Рієра, Бурдужан

Зоря: Постранський, Ярмаш, Шуніч, Вернидуб (Аддо, 65), Грицай, Ігнатьєвич, Білий, Каменюка, Худзік (Родич, 58), Ліпартія (Ференчак, 78), Ідахор

Хронологія матчу:

3-а хвилина. Прохід Ліпартіі по флангу і навіс у воротарський закінчився тим, то Безотосний забрав м'яч у руки.

9-а хвилина. ГОЛ 0:1 Ігнатьєвич виконав подачу з кутового, м'яч прийшов на дальню штангу, де першим на м'ячі виявився Худзік, удар якого став головим!

11-а хвилина. Рієра виявився в положення поза грою, але вирішив продовжити зустріч і пробив після свистка, суддя без зволікання показав жовту картку.

20-а хвилина. Худзік, як рукою виконав подачу на голову Ідахору, удар і м'яч проходить трохи вище поперечини!

27-а хвилина. Ех, Де Матос не зміг толком пробити головою метрів так з десяти, м'яч не ліг як слід на голову.

31-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Шуніч порушує правила на Рієра в межах штрафного майданчика.

32-а хвилина. Немає ГОЛА! Рієра не забиває! Удар з одинадцяти метрів прийшовся в штангу, сам же Рієра добивав, але так як воротар не доторкнувся до м'яча, то таке взяття воріт вважається не за правилами.

38-а хвилина. Ідахор не став пробивати з лінії штрафної, а зробив передачу на вільного партнера, Грицай метрів з 25-ти пробив - знову точності не вистачило гравцеві Луганська.

64-а хвилина. Каменюка із забійної позиції пробивав по воротах - штанга! Ось так огризнулися гості, близькі вони були до успіху.

69-а хвилина. Бурдужан на швидкості в зону увійшов, далі вирішив не скупитися, а прийняв рішення зробити передачу на Рієру, але от з цим і виникли проблеми - перехопив захисник гостей цей м'яч.

75-а хвилина. Другий пенальті у ворота Зорі! Ярмаш ще й "гірчичник" отримав.

76-а хвилина. ГОЛ 1:1 Балашов впевнено реалізує 11-метровий.

83-а хвилина. Постранський у стрибку витягнув м'яч з самого кута! Ось це момент! Аддо провалився в обороні і дозволив супернику створити такий небезпечний епізод.

85-а хвилина. ГОЛ 1:2 Ідахор увійшов у штрафну, далі низом прострілив і там вже Ференчак при потуранні захисту суперника точно пробив з лінії воротарської.

90-а хвилина. ГОЛ 2:2 Де Матос виконав подачу в штрафну, Рієра не влучив по м'ячу і це навіть допомогло, Велосо на підборі і відмінний удар в дальній кут вийшов у захисника господарів з лінії штрафної.

90 +2 хвилина. ГОЛ 2:3 Ось це кінцівка! Ідахор розгорнув захисника в штрафний, пробив в ближній кут, голкіпер відбив перед собою, а вже Ференчак випередив Бобко і добив м'яч у ціль.