Фотогалерея: На зло Барсі. Реал перемагає в мадридському дербі

21
Герой дня

У новій галереї на СПОРТ bigmir)net дивіться фоторепортаж про один із центральних футбольних поєдинків тижня - мадридське дербі.

У середу, 11 квітня, мадридський Реал елегантно, але не без зусиль, взяв гору в черговому Дербі мадриленьйо.

Головним героєм поєдинку став Криштіано Роналдо, який оформив хет-трик. Перший гол португалець забив прямим ударом зі штрафного, обдуривши і стінку, і Куртуа. Другий м'яч був забитий вже з гри і вийшов ще більш красивим - Роналдо по складній траєкторії відправив сферу за комір голкіепру Атлетико.

Третій гол був забитий з пенальті, призначений за знесення Ігуаїна. Четвертий гол Реала також не обійшовся без Роналдо - він видав чудовий пас Хосе Кальєхону, який знущально пробив воротаря, відправивши м'яч тому між ніг.

Проте варто відзначити, що перемога далася Реалу не так просто, як здається. Довгий час Королівський клуб вів лише 1:0, а на 55-й хвилині Радомель Фалькао рахунок зрівняв, забивши свій 21-й гол у Примері. Реал відігрався на 68-й хвилині і остаточно добив Атлетико лише під завісу гри.

Атлетико (Мадрид) - Реал (Мадрид) - 1:4

Голи: Фалькао (55) - Криштіано Роналдо (25, 68, 83 з пенальті); Кальєхон (88)

Відзначимо, що перемога в дербі дозволила Реалу відновити відрив від Барселони в чотири очки (82 проти 78). Крім того, Криштіано Роналдо знову обійшов Ліонеля Мессі в гонці бомбардирів. В активі португальця вже 40 голів, в той час як у аргентинця - лише 39.

ТЕГИ: футболПримераБарселонаРеалКриштиано РоналдоАтлетикоХосе Кальехон