На знак протесту. Вболівальники Севільї закидали поле тенісними м'ячиками

0
20
На знак протесту. Вболівальники Севільї закидали поле тенісними м ячиками
На знак протесту. Вболівальники Севільї протестували проти перенесення матчу

Вболівальники Севільї висловили протест пізнім часом початку домашнього матчу 34-го туру чемпіонату Іспанії з Леванте, закидавши поле Санчес Пісхуан сторонніми предметами.

Щоб уникнути накладки з іспанським класико Барселона - Реал, яке транслювалося в прайм-тайм, суботня гра Севільї з Леванте була перенесена на 22.30, що викликало бурхливе обурення багатьох шанувальників андалузького клубу.

ВІДЕО: Уболівальники Севільї закидають поле тенісними м'ячиками

Щойно матч почався, хазяйську штрафну закидали тенісними м'ячами, а на одному з банерів було написано "Зупиніть матч, поки говорить Моуріньо", повідомляє блог Dirty Tackle

ВІДЕО: Крах на Камп Ноу. Барселона вручає чемпіонство Реалу

Гра була перервана і відновилася лише після того, як поле було повністю очищено від м'ячів. Сам матч завершився нічиєю 1:1.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Забуті відчуття. Барселона дарує чемпіонство Реалу

Нагадаємо, вчора, 21 квітня, в у матчі 34-го туру Прімери Барселона з рахунком 1:02 поступилася Реалу Мадрид.