Чемпіонська перемога Реала, Барселона розгромила Малагу

2 травня 2012, 23:52
0
10
Барселона проекзаменує Малагу

Сьогодні, 2 травня, відбулися матчі перенесеного 20-го туру іспанської Ла Ліги. Барселона знищила шейхський проект Малагу, а Реал де-юре оформив чемпіонство, розгромивши Атлетик.

Турнірне становище: 1. Реал - 94, 2. Барселона - 87, 3. Валенсія - 58, 4. Малага - 55, 5. Леванте - 52

Атлетик - Реал - 0:3

Гол: Ігуаїн (16); Озіл (20); Роналду (50)

Видалення: Хаві Мартінес (72)

Атлетик: Ірайсос, Іньїго Перес, Сан Хосе (Іраола, 46), Екіса, Ауртенече, Хаві Мартінес, Ібаї Гомес, Де Маркос, Сусаета, Муніаїн, Льоренте

Реал: Касільяс, Арбелоа, Пепе, Рамос, Коентрау, Хедіра, Алонсо, Озіл (Гранеро, 79), Кальєхон (Марсело, 87), Роналду, Ігуаїн (Бензема, 76)

11-та хвилина. Пенальті! Серхіо Рамос пробивав головою по воротах після подачі з кута поля, м'яч влучив у руку Хаві Мартінесу!

12-та хвилина. НЕМА ГОЛА! Кріштіану Роналду пробив низом по центру воріт, але Горка Іраїсос зумів відбити удар і врятувати свою команду!

16-та хвилина. ГОЛ 0:1 Кріштіану Роналду розгорнув контрвипад своєї команди через Озіла, Месут покотив м'яча у центр на Ігуаїна, і Гонсало, вислизнувши від двох суперників, потужним ударом вразив верхній кут воріт Іраїсоса!

20-та хвилина. ГОЛ 0:2 Кріштіану Роналду феноменальною передачею з правого флангу розкреслив атаку, а Месут Озіл з легкі легко переправив м'яча в ціль!

50-та хвилина. ГОЛ 0:3 Хабі Алонсо навісив з кутового, Роналду ударом головою відправив м'яча у кут воріт!

Валенсія - Осасуна - 4:0

Гол: Адуріц (77, 87); Жонас (83, 88)

Видалення: Лекич (45)

Валенсія: Гуаїта, Барраган, Рамі, Матьє (П’ятті, 51), Р. Кошта, Альбельда (Парехо, 70), Альба, Тіно Коста, П. Ернандес, Сольдадо (Адуріс, 46), Жонас

Осасуна: А. Фернандес, Бертран, Роверс, Лоло, Даміа (Райтала, 46), Пуньяль, Некунам, Р. Гарсія, Ніно (Тімор, 81), Лекич, Лама (Лое, 49)

Барселона - Малага - 4:1

Гол: Пуйоль (13); Мессі (35-пенальті, 59-пенальті, 64) - Рондон (26)

Барселона: Хосе Пінто, Дані Алвес, Маскерано, Пуйоль (Бартра, 68), Адріано, Фабрегас, С. Кейта, Іньєста (Афеллай, 76), Куенка, Мессі, Педро (Тельйо, 84)

Малага: Камені, Хесус Гамес, С. Санчес, Демічеліс, Елізеу, І. Камачо, Дуда, Буонанотте (Себа, 61), Портільйо, Касорла (Ресио, 69), Рондон (ван Ністелрой, 61)

13-та хвилина. ГОЛ 1:0 Мессі тонко зіграв між захисників на правий край штрафного на Іньєсту, сильний простріл на лінію воротарського майданчика, і Пуйоль підставив ногу, переправивши м'яча у ціль!

24-та хвилина. ГОЛ 1:1 Гамес із правого краю поля накинув м'яча у центр штрафного, у боротьбі з Пуйолем Рондон у падінні головою зрізав м'яча щільно до дальньої штанги!

34-та хвилина. Іньєста по вертикалі рвався до штрафної, пройшов кількох суперників і був заблокований Гамесом - ПЕНАЛЬТІ!

35-та хвилина. ГОЛ 2:1 Ліонель Мессі пробив трохи лівіше від центру воріт, а голкіпер не вгадав!

58-ма хвилина. Знову падіння Мессі на чужій половині поля, і арбітр ставить другий пенальті у матчі!

59-та хвилина. ГОЛ 3:1 45-тий гол Мессі у Ла Лізі - повторення рекорду Герда Мюллера! Удар виконаний у праву дев'ятку, а воротар не дотягнувся до м'яча!

64-та хвилина. ГОЛ 4:1 Мессі забиває рекордний гол! Цього разу з гри - після пасу Іньєсти вийшов один на один, перекинув кіпера і вразив ворота!

Севілья - Бетіс - 1:2

Гол: Негредо (5) - Беньят (43, 90)

Видалення: Медель (90)

Севілья: Хаві Варас, Луна, Фасіо, Кала, Ф. Наварро, Медель, Троховскі (Баба, 75), Ману (Луїс Альберто, 87), Навас, Рейэс (Ракітич, 57), Негредо

Бетіс: Фабрі, Нелсон (Чіка, 41), Паулау, Дорадо, Начо, Беньят, Іріней (Хосе Каньяс, 64), Посуело, Монтеро (Х. Перейра, 78), Рубен Кастро, Санта Крус

Сарагоса - Леванте - 1:0

Гол: Оріоль (11)

Сарагоса: Р. Хіменес, Паредес, П. Альварес, да Сільва, Мінеро, Сукуліні (Пінтер, 58), Рубен Мікаел, Апоньйо, Лафіта (Обрадович, 90), Поштига, Оріоль (Луїс Гарсія, 68)

Леванте: Муну, П. Лопес, Кабраль, Бальєстерос, Хуанфран Гарсія, Х. Торрес, Фарінос (Рубен Суарес, 47), Вальдо, Іборра (Ель Жар, 58), Ботельйо (Хуанлу, 80), Гезаль