Чемпіонська гра. Шахтар покарав кривдників Динамо

3 липня 2012, 21:30
0
5
Шахтар зіграв відмінно

У вівторок, 3 липня, донецький Шахтар провів гру на тренувальному зборі у Швейцарії. Суперником гірників став місцевий Тун.

Склад Шахтаря на матч із Туном виглядав вражаюче бойовим. Вся справа в тому, що до команди приєдналися футболісти, які раніше перебували у своїх збірних на чемпіонаті Європи. З перших хвилин гру почали Андрій П’ятов, Даріо Срна, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, В'ячеслав Шевчук, Томаш Хюбшман та Едуардо.

3 хвилина. 1:0 - Шахтар повів у рахунку. Генріх Мхітарян пробив по воротах після пасу Фернандіньйо. Воротар відбив м'яча перед собою, на добиванні ж першим виявився Едуардо!

14 хвилина. 2:0! Генріх Мхітарян прорвався по правому флангу і прострілив у штрафну. Першим на м'ячі був... Бенджамін Люті, зрізав м'яч у свої ворота.

19 хвилина. Гол! Знову до взяття воріт призвели активні дії півзахисника збірної Вірменії. Мхітарян пройшов тепер уже по лівому краю, а замкнув його простріл Дуглас Коста. 3:0.

46 хвилина. На другу половину зустрічі Шахтар вийшов в іншому складі: Шевченко, Кобін, Крівцов, Чигринський, Рац, Степаненко, Гай, Ілсіньйо, Девич, Вілліан, Селезньов.

58 хвилина. Шахтар відповідає голом - 4:0! Девич вийшов сам на сам із голкіпером, і той відбив удар новачка гірників. М'яч підхопив Селезньов і видав гольовий пас на Олексія Гая.

66 хвилина. Гол - 5:0 на користь підопічних Мірчі Луческу. Селезньов потужним ударом вколотив м'яча у сітку воріт Туна!

86 хвилина. 6:0! Василь Кобін подав зі штрафного, а Євген Селезньов головою відправив м'яча в сітку.

3 липня 2012 року. Швейцарія. Фрібур. Стадіон Сент-Леонард. 1000 глядачів. +23 градуси

Тун (Тун, Швейцарія) - Шахтар (Донецьк, Україна) - 0:6 (0:3)

Голи: 0:1 Едуардо (3), 0:2 Люті (14, автогол), 0:3 Коста (19), 0:4 Гай (58), 0:5 Селезньов (66), 0:6 Селезньов (86 )

Тун: Феївр, Гезаль, Демірі (Рейман, 64), Нгамукол (Нельсон, 46), Шиндельхольц (Скірінці, 64), Шнойвлі, Магалхаеш (Беттич, 64), Хедігер (к), Віттвер (Шнайдер, 64), Люті ( Матич, 64), Крстич

Головний тренер: Бернард Шалланд

Шахтар, 1-ший тайм: П'ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Шевчук, Фернандіньйо, Хюбшман, Коста, Мхітарян, Тейшейра, Едуардо

Шахтар, 2-гий тайм: Шевченко, Кобін, Крівцов, Чигринський, Рац, Степаненко, Гай, Ілсіньйо, Девич, Вілліан, Селезньов

Головний тренер: Мірча Луческу

Арбітр: Кирило Циммерман (Швейцарія)

За матеріалами: Прес-служба ФК Шахтар