Вукоєвич: Шевченко не повернеться в Динамо, він поїде у США

17 липня 2012, 11:24
0
10
Вукоєвич не думає, що Шевченко повернеться до Києва

Півзахисник київського Динамо Огнен Вукоєвич згадав перипетії першого матчу Чемпіонату проти Металурга (1:0) і оцінив дебют в команді свого земляка Ніко Кранчара.

"Тренер дав нам два дні вихідних, оскільки скоро нас очікує  режим матчів середа - субота, так що там часу на відпочинок просто не буде, - цитує Вукоєвича хорватська преса. - Я використовував ці два дні, щоб відвідати маму і брата.

У нашій стартовій грі чемпіонату проти Металурга на стадіоні було 35 000 глядачів. Кранчар провів хорошу годину ігрового часу, потім його замінили. До речі, в грудні ми перемогли донеччан вдома 1:0, тоді я забив в самій кінцівці. Тепер же суперник згорів на тій же 92-й хвилині! Вони, напевно, вже проклинають візит на наш стадіон".

За словами Вукоєвича, його партнер по Динамо Андрій Шевченко навряд чи повернеться до Києва. "Чи буде Шевченко ще грати за Динамо? Не думаю. Після закінчення відновлення після операції на коліні він поїде закінчувати кар'єру в США. Наскільки мені відомо, одноклубниками ми не будемо", - зазначив Вукоєвич.

Нагадаємо, в суботу, 14 липня, у першому турі Чемпіонату України Динамо на своєму полі лише в кінці зустрічі змогло обіграти донецький Металург. Перемогу на 90-й хвилині команді Сьоміна приніс точний удар Брауна Ідейє.

За матеріалами: Чемпионат.com