Зоря відіграла у Волині два голи й здобула нічию

19 серпня 2012, 20:45
0
18
Волинь - Зоря

Пропонуємо вашій увазі трансляцію матчу 6-го туру української Прем'єр-ліги Волинь - Зоря, який пройшов дев'ятнадцятого серпня в Луцьку.

Волинь (Луцьк) - Зоря (Луганськ) - 2:2

Гол: Сергій Пилипчук (32), Рамон Лопес (52) - Лакі Ідахор (79), Олександр Грицай (88)

Попередження: Ванч Шиков (12), Володимир Аржанов (15), Ілієв (42) - Нікола Ігнатьєвіч (45), Максим Білий (90)

Вилучення: Ванч Шиков (81) - Нікола Ігнатьєвіч (73)

Місце: Луцьк. стадіон "Авангард" Час: 19:30

Волинь: Литовченко, Сімінін, Ілієв, Шиков, Занев, Ізворану, Пилипчук, Білфальві, Рамон (Насонов, 87), Аржанов, Суботіч (Шумахер, 65)

Головний тренер: Анатолій Дем'яненко

Зоря: Постранський, Шуніч, Коротецький, Гнатович, Каменюка, Грицай, Галюза, Хомченовський (Худзік, 56), Ліпартія (Бєлий, 63), Любеновіч, Родич (Ідахор, 35)

Головний тренер: Юрій Вернидуб

Хронологія матчу:

3-я хвилина. Відразу три гравці "Волині" на вістрі після ще одного кросу з лівого флангу, Бікфалві головою пробив поруч із лівої штангою, поза грою.

8-а хвилина. Ліпартія в підкаті грав досить небезпечно, й Рамон Лопес ненароком наступив на плече суперника, без травм!

10-а хвилина. А ось і момент, знову діагональ, Бікфалві головою переправляв м'яч у правий нижній кут воріт, і Постранський в кидку зловив м'яч!

12-а хвилина. Желтая карточкаЖовта картка Шиков зривав контратаку суперника й був покараний.

15-а хвилина.Желтая карточка Жовта картка Аржанов провів всього півтора десятка хвилин у футболці "Волині" й вже отримав жовту картку.

17-а хвилина. Довгий пас в лінію атаки "Зорі", й Любенович ледь не переграв голкіпера, який грамотно скоротив дистанцію обстрілу!

27-а хвилина. Любеновіч зі штрафного подав у воротарський, де його партнер з кількох метрів у боротьбі не зміг проштовхнути м'яч у сітку!

29-а хвилина. "Волинь" контратакувала по лівій кромці поля, спірний офсайд відмінив красивий гол після удару Лопеса з гострого кута!

32-а хвилина. http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gif 1:0 Простріл Бікфалві з лівого флангу був нейтралізований захисником, а Пилипчук з лівого кута штрафного сходу вколотив м'яч у сітку!

37-а хвилина. Ідахор відразу включився в гру й потрапив у положення поза грою на вістрі атаки.

40-а хвилина. Хомченовський в боротьбі із захисником пробив по дузі головою, й воротар без зусиль зловив м'яч під планкою.

43-я хвилина. Желтая карточкаЖовта картка За зрив атаки "Зорі" жовту картку отримав Ілієв.

45-а хвилина.Желтая карточка Жовта картка Ігнатьєвіч кинувся в ноги Бікфалві, за стрибок ззаду жовта картка.

Перерва

51-а хвилина. Сімінін вперше пішов вперед по своїй брівці і непогано доставляв м'яч у бік воріт суперника, Коротецький на місці.

52-а хвилина. http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gifГооол 2:0 Лопес грамотно позбувся опіки і з 25-ти метрів шикарним ударом вразив дальню (ліву) дев'ятку!

58-а хвилина. Оригінальний розіграш штрафного, Пилипчук стріляв з 10-ти метрів і потрапив в упалого Ігнатьєвіча!

67-а хвилина. А ось ще один свіжий футболіст - Бєлий з літа з 20-ти метрів пробив по воротах досить точно, Литовченко на місці.

72-а хвилина. Постранський дивом встиг в падінні вибити м'яч із лінії після передачі назад від захисника!

73-я хвилина.Жёлтая и сразу красная Жовта і відразу червона Гнатович отримав другу жовту картку за знесення Лопеса й залишає межі поля!

74-а хвилина. Пилипчук щільно стрельнув метрів з 23-х і направив м'яч поруч із лівої дев'яткою, кіпер вже не встигав виручити!

77-а хвилина.Желтая карточка Жовта картка Швидка вилазка волинської команди, і Шуніч не за правилами її зірвав, жовта картка за знесення Аржанова.

79-а хвилина. http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gif2:1 Ідахор підставив голову під вертикальний простріл зі штрафного, і м'яч влетів щільно з правої штангою!

81-а хвилина.Жёлтая и сразу красная Жовта і відразу червона Шиков заважав суперникам пошвидше доставити м'яч у центр поля і отримав безглузду повторну жовту картку!

82-а хвилина. Рамон Лопес на швидкості мчав у відрив і в оточенні трьох суперників вибрав момент для удару з 25-ти метрів, кіпер на місці!

86-а хвилина. Лопес на техніку бив з правого кута штрафного майданчика, Постранський блокував м'яч перед собою, а Шумахер не потрапив в створ з 10-ти метрів!

88-а хвилина. http://i.football.ua/i_v3/onl/mico7.gif ГООООЛ 2:2 Простріл зі штрафного у бік воріт луцьких хлопців, м'яч там застряг надовго, і Грицай з 13-ти метрів пробив крізь гравців майже по центру, Литовченко не встигає!

90-а хвилина. Желтая карточкаЖовта картка Бєлий жорстко йшов у стик проти Сімініна і отримав жовту картку.

Фінальний свисток. Волинь втрачає перемогу!

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаВолынь (Луцк)Заря (Луганск)Волынь ЗаряВолынь - ЗаряВолынь Заря онлайнВолынь - Заря онлайнЗаря Волынь