24 серпня 2012, 19:52
0
20
Безус допоміг Ворсклі здобути нічию в грі з Зорею

У п'ятницю, 24 серпня, сьомий тур Української Прем'єр-ліги відкрив нічийний поєдинок між луганською Зорею і полтавською Ворсклою.

У п'ятницю, 24 серпня, сьомий тур Української Прем'єр-ліги відкрив нічийний поєдинок між луганською Зорею та полтавською Ворсклою.

Українська Прем'єр-ліга. Сьомий тур

Зоря (Луганськ) - Ворскла (Полтава) - 1:1

Голи: Галюза (22, пен.) - Безус (79)

Попередження: Худзик (41) - Маркоскі (32)

Луганськ, стадіон Авангард. Початок матчу: 19:00

Зоря: Постранський - Ярмаш, Шунич, Коротецький, Худзік, Грицай, Каменюка, Галюза (Силюк, 85), Любенович (Ліпартія, 52), М.Бєлий, Ідахор

Головний тренер: Юрій Вернидуб

Ворскла: Долганський - Селін, Даллку, Курилов, Сапай (Єрьоменко, 46), Чеснаков, Краснопьоров, Маркоскі, Громов (Лієтава, 67), Безус (Чичиков, 80), Янузі

Головний тренер: Сергій Свистун

Хронологія матчу

3-тя хвилина. Даллку прострілював із правого флангу, але ніхто з партнерів не пішов на м'яча.

6-та хвилина. Громов увірвався у штрафний, але в найвідповідальніший момент послизнувся! Потім уже виконував подачу, але на дальній штанзі нікого не було.

9-та хвилина. Безус перехопив м'яча в центрі поля, але замість пасу на партнера вирішив сам піти на ворота і в підсумку запоров атаку.

14-та хвилина. Любенович вирішив пробити штрафний метрів з 30-ти - м'яч полетів у бік кутового прапорця.

18-та хвилина. Нагадаємо, що в попередньому турі обидві команди провели непрості матчі: Зоря відігралася з 0:2 в Луцьку, а Ворскла і взагалі виграла в Динамо. Так що емоцій на сьогоднішню гру може і не вистачити. Хоча за тиждень перерви можна встигнути і відзначити, і відновитися.

20-та хвилина. Долганський перехопив простріл від Каменюки. А Ідахор уже був готовий відкрити рахунок.

21-ша хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Каменюка увірвався у штрафний, але нарвався на виставлену ногу Чеснакова. Не встиг захисник.

22-га хвилина. ГОООООЛ! Галюза б'є в дев'ятку! Без шансів для Долганського!

27-ма хвилина. Здавалося б, після пропущеного гола Ворскла піде вперед, але полтавчани ніяк не можуть пройти насичений центр поля.

28-ма хвилина. МОМЕНТ! Безус протягнув м'яча, Маркоскі перевів атаку на лівий фланг, Громов змістився з краю у центр і пробив під поперечину, але Постранський зреагував і перевів м'яча на кутовий!

29-та хвилина. Відразу ж воротар Зорі впевнено грає на виході, не залишаючи шансів полтавській атаці.

30-та хвилина. Янузі бив головою після подачі з флангу - над поперечиною.

32-га хвилина. Маркоскі отримав попередження за підкат ззаду проти Бєлого.

35-та хвилина. Маркоскі у перспективній контратаці вирішив пробити з лінії штрафного і влучив у захисника.

37-ма хвилина. Безус ледь не скористався помилкою захисника Зорі, але Постранський вийшов з воріт і забрав м'ячв в ногах у лідера атак Ворскли.

41-ша хвилина. Худзик грубо зіграв проти Курилова, за що отримав жовту картку.

48-ма хвилина. Ворскла активно почала другу половину гри, але полтавчанам ніяк не вдається спорудити щось небезпечне біля воріт Постранського.

52-га хвилина. Замість Любеновича вийшов Ліпартія.

56-та хвилина. Єрьоменко заробив небезпечний штрафний. Метрів 25 до воріт.

57-ма хвилина. Маркоскі подав на дальню штангу, але Громову не вдалося точно скинути м'яча.

63-тя хвилина. Ідахор, який проводить 200-тий матч у чемпіонатах України, намагався замкнути простріл з лівого флангу, але його удар був заблокований.

67-ма хвилина. Замість Громова, який забив у минулому турі переможний гол у ворота Динамо, вийшов Лієтава.

70-та хвилина. Бєлий завадив Курилову пробити головою після подачі штрафного. Кутовий завершився ударом Лієтави з гострого кута - у сітку із зовнішнього боку воріт.

77-ма хвилина. Селін пробив з кута штрафного - у руки Постранському.

79-та хвилина. ГОООООЛ! Маркоскі робить м'який закид у штрафний, Безус вривається у вільну зону і головою б'є точно в кут! 1:1!

80-та хвилина. Відразу ж тренер Ворскли змінює Безуса. Вийшов Чичиков.

85-та хвилина. Замість Галюзи вийшов Силюк.

86-а хвилина. Постранський зловив м'яч під поперечиною після рикошету.

90-та хвилина. Чичиков запоров контратаку 2 на 1. Сергій вирішив пробити і влучив у захисника.

90 +3-тя хвилина. Чичиков після подачі з флангу бив головою практично впритул, але влучив у Постранського!

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаВорскла (Полтава)Заря (Луганск)Заря Ворскла онлайнВорскла ЗаряВорскла Заря онлайн