15 вересня 2012, 18:25
0
14
Дніпро приймає Чорноморець

У суботу, 15 вересня, в матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги дніпропетровський Дніпро переміг одеський Чорноморець.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Чорноморець (Одеса) - 1:0

Гол: Селезньов (17)

Попередження
: Чеберячко (41), Одібе (58), Мандзюк (81) - Ковальчук (73)

Дніпропетровськ. Дніпро Арена. Початок матчу: 17:30

Арбітр: Олександр Іванов (Макіївка)

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Джуліано, Калинич (Зозуля, 60), Олійник (Матеус, 46), Чеберячко, Стрініч, Селезньов, Одібе, Ротань, Алієв (Канкава, 76)

Чорноморець: Безотосний, Бергер, Сантана, Де Матос, Балашов (Джеджу, 42), Ковальчук Кирило, Діденко (Бобко, 46), Бурдужан, Фонтанелла, Кутас, Політило

Хронологія матчу:

6-а хвилина. МОМЕНТИЩЕ! СЕЛЕЗНЬОВ! Міг він забивати м'яч зараз. Калинич бив по воротах, м'яч після рикошету відскочив до Селезньова, який намагався з меж штрафного майданчика пробити в дальній кут - штанга!

10-а хвилина. МОМЕНТ! ЗНОВУ СЕЛЕЗНЬОВ! Після передачі від Джуліано пробивав Селезньов з меж штрафного майданчика - голкіпер відбиває м'яч!

17-а хвилина. ГОЛ 1:0 Стрініч з лівого флангу виконав подачу в штрафний майданчик, м'яч долетів до дальньої штанги, де Селезньов випередив захисника і пробив по практично порожніх воротах!

21-а хвилина. Сантана виконав подачу з лівого флангу на Де Матоса, який потрапив в положення "поза грою".

24-а хвилина. Довга передача верхом на Бурдужана послідувала, але румунський форвард, на думку арбітра, потрапив у офсайд.

29-а хвилина. Калинич з правого флангу виконав передачу на лінію штрафного майданчика, звідки в дотик пробивав Селезньов - голкіпер забрав м'яч.

35-а хвилина. Алієв пробивав по воротах з лівої ноги, але м'яч після рикошету прилетів прямо в руки голкіперу.

39-а хвилина. Непогано! Алієв наважився пробити зі штрафного у ближній верхній кут, але м'яч потрапив у бічну сітку воріт. Безотосний все контролював.

41-а хвилина. Чеберячко отримав жовту картку від арбітра зустрічі. Ударив він Бурдужана ззаду по ногах.

45-а хвилина. Політило виконав подачу з кутового на ближню штангу, але там Лаштувка руками вибив м'яч.

50-а хвилина. Поперечина! Подача з кутового послідувала, Лаштувка руками вибив м'яч в голову Одібе, від якої м'яч потрапив у поперечину! Трохи автогол не трапився!

54-а хвилина. Калинич в боротьбі із захисником впав у штрафному майданчику суперника, але арбітр пенальті не призначив.

58-а хвилина. Одібе зіграв грубо проти Сантани. Жовту картку отримав захисник "Дніпра".

63-я хвилина. Алієв виконав гостру подачу з кутового, м'яч пролетів всіх в штрафній площі, але удару не було. Ще один корнер також не став гольовим.

73-я хвилина. Ковальчук зрубав з ніг Зозулю. Жовта картка футболістові "Чорноморця".

74-а хвилина. Після прострілу від Сантани Джеджу переправив м'яч у сітку. Немає голу - арбітр вважає, що гравець випустив м'яч за лінію воріт.

82-а хвилина. Після передачі Джуліано Селезньов пробиває по воротах - але мимо штанги.

88-а хвилина. Бурдужан пробиває після навісу партнера - міг і поточніше.

90 +2 хвилина. Джуліано завдає удару - набагато вище перекладини м'яч полетів.

За матеріалами: Спорт bigmir)net