29 вересня 2012, 19:57
0
7
Чорноморець грає з Металістом

У суботу, 29 вересня, відбувся матч 10-го туру української Прем'єр-ліги, в якому одеський Чорноморець удома не поступився харківському Металісту.

Чорноморець (Одеса) - Металіст (Харків) - 1:1

Гол: Сантана (42-пенальті) - Вілліан Гомес (89)

Попередження
: Джеджу (38), Ковальчук (62), Бурдужан (71), Безотосний (73), Зубейко (80) - Торрес (39), Горяїнов (41), Торсільері (44), Едмар (74), Вільягра (85 )

Вилучення: Григорчук (90, тренер), Де Матос (90)

Одеса. Чорноморець. Початок матчу: 19:00

Арбітр: Дмитро Кутаков (Бровари)

Чорноморець: Безотосний (к), Зубейко, Бергер, Фонтанелла, Сантана, Ковальчук, Політило, Леонардо, Джедже (Балашов, 46), Бобко (Діденко, 88), Бурдужан (Васін, 90)

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Торсігльері, Папа Гуйє, Пшеничних (Ребенок, 81), Едмар, Торрес (Бланко, 46), Хав'єр, Соса (к), Марлос (Вілліан, 69), Воробей

Хронологія матчу:

2-а хвилина. Поки що Чорноморець заволодів м'ячем. Джедже на лівому краю чужої штрафної площі опинився в положенні поза грою.

7-а хвилина. Прострільна передача з лівого краю штрафного майданчика суперника послідувала у напрямку Бурдужана, але не дійшов м'яч до нападника.

14-а хвилина. МОМЕНТ! Передача верхом у штрафну площу Металіста послідувала, звідки Бобко пробивав по воротах, але Горяїнов був уважний.

16-а хвилина. УДАР! Бурдужан з лівої ноги пробивав з лінії штрафної площі під поперечину, але Горяїнов зміг перевести м'яч на кутовий!

38-а хвилина. Джедже отримав жовту картку за незгоду з рішенням арбітра, який зафіксував фол з його боку.

39-а хвилина. Торрес отримує жовту картку за гру рукою. Повтор показав, що м'яч влучив в обличчя! Цю картку потім цілком можуть скасувати вищі органи.

41-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота Металіста! Бурдужан пробив по воротах здалеку, Горяїнов відбив м'яч перед собою на Бобка, якого голкіпер потім і збив з ніг.

42-а хвилина. ГОЛ 1:0 Майстерно реалізував цей удар Сантана. Він пробив щокою в лівий нижній від себе кут, а голкіпер зробив кидок в протилежну сторону. Відкривають рахунок господарі!

44-а хвилина. Торсільері зірвав атаку Чорноморця, за що отримав жовту картку.

50-а хвилина. Воробей пробивав по воротах суперника головою, але Безотосний забрав снаряд у руки.

62-а хвилина. Ковальчук отримав жовту картку за це порушення правил.

63-я хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Хав'єр пробивав зі штрафного в дальній кут, Безотосний в красивому стрибку відбив м'яч рукою!

66-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! ОСЬ ЦЕ ТАК! Хав'єр з правого флангу виконав передачу в центр штрафного майданчика на Бланко, який у дотик переправляв м'яч у дальній кут, але трохи не влучив!

67-а хвилина. УДАР! Марлос пробивав по воротах з лінії штрафної площі, але снаряд пролетів поруч із лівою дев'яткою воріт!

80-а хвилина. МОМЕНТ! Після прострільної передачі з правого краю штрафного майданчика від Хав'єра Воробей міг переправляти м'яч у ворота суперника, але трохи не встиг він до м'яча!

89-а хвилина. ГОЛ 1:1 У штрафному майданчику господарів затримався м'яч, і Вілліан "ударом скорпіона" переправив снаряд у сітку воріт!

90-а хвилина. Де Матос порушив правила біля свого штрафного майданчика, за що арбітр показав йому картку.

90-а хвилина. Знову м'яч застряг в штрафній площі Чорноморця, але удар по воротах прийшовся вище воріт!

90 +1 хвилина. Роман Григорчук висловив щось арбітру. Це емоції. Видаляється з лавки наставник одеської команди.

90 +2 хвилина. Де Матос зіграв рукою в центрі поля. Друга жовта картка для футболіста "Чорноморця". У меншості господарі!