4 жовтня 2012, 20:53
0
14
Едмар відкрив рахунок

У четвер, 4 жовтня, харківський Металіст здобув складну перемогу над віденським Рапідом у другому турі групового раунду Ліги Європи.

Звітний матч видався дуже нелегким для харківського Металіста. Гості ні в чому не поступалися господарям, і навіть завдали більше ударів по воротах. Головна відмінність - у них в складі всього один бразилець, і той захисник. Саме такого фактора, можливо, і не вистачило Рапіду для успіху.

А так починалося все для господарів не дуже й добре. Спочатку Горяїнов невдало вийшов на м'яч і ледве не подарував його суперникові. Потім ворота Металіста врятувала штанга після удару Бургшталлера.

Взагалі весь перший тайм навряд чи можна занести в актив харків'янам. Зате в таймі другому гра змінилася. І винуватцем цього став Едгар, який вийшов на заміну.

В середині другого тайму гравець замкнув навіс Соси зі штрафного і забив головою дуже важливий м'яч. Гості немов завмерли від такої несподіванки, а з ніг харків'ян позлітали пудові гирі відповідальності. Тому і недивною стала контратака Металіста, яка завершилася шикарною комбінацією Тайсона, Вілліана і красивим ударом Шав'єра. 2:0, і гра була зроблена.

У суперника ще встиг видалитися за грубий підкат гравець, але на результаті це ніяк не позначилося. Металіст перемагає важко, але на класі.

Металіст (Харків, Україна) - Рапід (Відень, Австрія) - 2:0

Гол: Едмар (65), Шав'єр (80)

Попередження: Торсільєрі (58) - Грохурек (90)

Вилучення: Бургшталлер (90)

Місце: Україна, Харків, стадіон "ОСК Металіст" Час: 20:00

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Торсільері, Фініньо, Гуйє, Шав'єр, Соса (Марлос, 83), Торрес, Бланко (Едмар, 52), Тайсон, Крістальдо (Вілліан Гомес, 74)

Головний тренер: Мирон Маркевич

Рапід: Кенігсхофер, Зоннляйтнер, Катцер, Жерсон, Хайккінен, Хоффман (Куловіц, 88), Ілдіз, Прагер, Тріммель, Бургшталлер, Алар (Грозурек, 76)