Металіст та Дніпро перемагають. Коментарі після матчів

5 жовтня 2012, 08:15
0
12
Селезньов забив переможний гол

У четвер, 4 жовтня, відразу дві українські команди у другому турі Ліги Європи здобули перемоги над своїми суперниками. Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі сторін та експертів.

Зазначимо, що Металіст в дуже напруженому матчі дозволив суперникові створити багато моментів, але у другому таймі таки дотиснув Рапід і виграв з рахунком 2:0.

Головний тренер харків'ян Мирон Маркевич привітав тренера Рапіда з хорошим опором і порадів вчасно зробленій правильній заміні.

Президент клубу Олександр Ярославський подякував уболівальникам, привітав команду з перемогою і зазначив, що прохідних ігор зараз немає, треба перемагати у кожному матчі.

Тренер Рапіда Петер Шеттель привітав Металіста з перемогою і зауважив, що його комнда не заслуговує поразки в матчі.

Захисник харків'ян Крістіан Вільягра подякував Богові за перемогу в матчі.

Нагадаємо, що Дніпро виграв з рахунком 3:2, пропустивши дуже швидкий гол, не реалізувавши багато моментів і забивши переможний м'яч у кінці гри.

Тренер Дніпра Хуанде Рамос зазначив, що команди подарували відмінне гольове видовище для вболівальників і висловив задоволення своїми замінами після першого тайму.

Тренер АІКа Андрес Альм зізнався, що Дніпро грав як зазвичай і його нічим не здивував.

Автор переможного голу Євген Селезньов передав привіт експертам, яким легко сидіти в студії і зазначив, що здатний грати на будь-якій позиції, окрім воріт.

Капітан Дніпра Руслан Ротань зізнався, що гра була важкою, але Дніпро все ж створив багато моментів і заслужив перемогу.

Олександр Алієв зазначив, що найголовніше було здобути три очки на полі суперника і похвалив тренера за слова, які надихнули, в перерві.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net