Захисник Ювентуса: Не розумію, чому ми не виграли у Нордшелланд

24 жовтня 2012, 19:05
0
11
К'єлліні відбирає м'яч у Андреаса Лаудрупа

Захисник Ювентуса Джорджо К'єлліні після матчу з Норшелландом (1:1) в рамках 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів не знайшов пояснення нічиєї у грі з явним аутсайдером групи E і нарахував 30 гольових моментів біля воріт данців.

"За 90 хвилин ми дозволили супернику розіграти лише один небезпечний штрафний, - передає слова К'єлліні Football Italia. - У той час як самі створили близько 30 моментів для взяття воріт.

Данці грали відмінно в першому таймі, але при цьому у них не виникало гольових моментів. Ми повністю домінували, не дозволяючи Нордшелланд взяти гру під свій контроль.

Ювентус повинен був перемагати за будь-якого розкладу. Ми поїхали додому з опущеними головами, не розуміючи, як таке сталося ".

Раніше про нічию у матчі з Нордшелланд висловився форвард Ювентуса Мікрко Вучиніч.

Нагадаємо, що Ювентус насилу добув гостьову нічию у матчі з Нордшеландом.

За матеріалами: Sportbox.ru