25 жовтня 2012, 22:42
0
12
Мирон Маркевич прокоментував перемогу своєї команди

Тренер харківського Металіста Мирон Маркевич прокоментував перемогу своєї команди над норвезьким Русенборгом.

Був важкий перший тайм. Металіст додав тільки в останні 10 хвилин другого тайму. З чим це пов'язано?

Мені складно сказати, з чим це пов'язано. Дуже поважно вийшли на поле. Особливо в першому таймі.

З Рапідом не було м'ячів без Едмара, сьогодні знову він вийшов - команда забила гол...

У нього була травма після матчу з Динамо. І ми не забуваємо, що у нас попереду важка гра із Зорею. Ми дали можливість пограти Бланко. Було видно, що Едмара не вистачало - він вийшов на поле.

Як погодні умови відбилися на грі команди?

Дійсно, вони дали про себе знати. Треба звикати, адже у нас теж скоро буде така погода. Треба виходити і грати за будь-яких погодних умов.

Прокоментуйте заміну Вілліана.

Треба було підсилювати атаку, тому ми випустили Крістальдо.

Русенборг вас чимось здивував?

Ми знали, що це хороша команда. Байєр тут теж дуже важко грав і нам непросто було. Це команда з традиціями і навичками, відчувається тренерська рука.

У Металіста і Байєра по 7 очок. Вже все вирішено в групі?

Ні. Ще грати багато матчів, у нас попереду буде важка гра вдома з "Русенборгом".

Ви вірили в кінці матчу в перемогу або думали про нічию...

Хотіли виграти, звичайно. Відчувалося, що і футболісти хочуть перемогти. Ми планували тут виграти.

Чому так важко увійшли у другий тайм? Відразу пропустили...

Будемо розбиратися. Може якась ейфорія після матчу з Динамо. Сьогодні був не той Металіст, який ми звикли бачити в Лізі Європи.

Що можете сказати про Русенборг?

Дуже хороша команда. Багато хороших гравців. Ми мали проблеми сьогодні.

А ваша команда?

Як я вже говорив, ми мали проблеми. Все вирішиться у матчі в Харкові.

Нагадаємо, що Металіст вирвав перемогу у Русенборга в кінцівці матчу, перемігши з рахунком 2:1.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Маркевич: Сьогодні був не той Металіст

За матеріалами: ФК Металлист