Динамо не зуміло подарувати Блохіну перемогу над Порту

0
12
Динамо і Порту розійшлися миром 0:0

Кияни вручили португальцям путівку в плей-офф Ліги чемпіонів.

У четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів команда Блохіна, якому в понеділок виповнилося 60 років, зіграла внічию з португальським Порту 0:0.

Подробиці матчу читайте в нашому онлайні.

Якщо на перших хвилинах київське Динамо придавило гостей до воріт Елтона, то через кілька хвилин Порту вирівняло ігри і перший тайм, в цілому, пройшов у напруженій боротьбі без небезпечних моментів біля воріт.

Єдина реальна можливість забити на 35-й хвилині була у Джексона Мартінеса, удар головою якого з близької відстані блискуче парирував Максим Коваль.

Початок другого тайму був також за гостями. І вже Родрігес шикарним пасом врозріз виводить на ударну Сілвестре Варелу, який ледь не вражає дальній нижній кут воріт.

Були моменти і у Динамо. В одному з них Аруна вивів Ярмоленка на побачення з Елтоном, але наш футболіст ударив слабо.

Чим ближче до фінального свистка, тим Динамо діяло більш активно, господарі почали притискати Порту до воріт Елтона, але гості втримали нічию, яка їх влаштовувала і завдяки якій португальці достроково забезпечили собі путівку в плей-офф Ліги чемпіонів.

Київське Динамо тепер має в активі чотири очки, що практично забезпечує місце в Лізі Європи навесні, а от щоб претендувати на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів киянам обов'язково в наступному турі потрібно обігравати ПСЖ, якому тепер команда Блохіна програє п'ять очок.

Динамо (Київ, Україна) - Порту (Португалія) 0:0

Попередження: Вукоєвич (20), Мілевський (43) - Ба (70)

Динамо Київ: Коваль, Бетао, Михалик, Хачеріді, Тайво, Вукоєвич (Кранчар, 87), Велозу, Гусєв, Ярмоленко, Мілевський (Аруна, 58), Рубен (Ідейє, 67).

Головний тренер: Олег Блохін

Порту: Елтон, Данило, Отаменді, Ба, Мангала, Дефур (Каштру, 79), Лучо, Жоау Моутінью, Варела (Атсу, 75), Мартінес, Родрігес (Клебер, 90)

Головний тренер: Вітор Перейра

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо не зуміло подарувати Блохіну перемогу над Порту

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net