9 листопада 2012, 00:03
0
11
Тайсон забив божевільний гол

У четвер, 8 листопада, в матчі четвертого туру Ліги Європи харківський Металіст переміг норвезький Русенборг.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Початок поєдинку видався просто бентежним для гостей. Для початку Крістальдо стукнув у поперечину, але арбітр зафіксував  офсайд, який незрозуміло звідки взявся. А ось через хвилину Тайсон видав мегахит, просто чудесним чином з льоту пробив у незабутньому стилі Марко Ван Бастена у дальній кут воріт. Красиво і результативно. 1:0

Вільягра вибігав один на один, Крістальдо небезпечно пробивав - у Металіста вистачало моментів для спокійного існування. Але Металіст не був би такою командою, якби не придумав собі проблеми на рівному місці - захист упустив Дочкала, а той спокійно пробив Дишленковича. 1:1, і перерва.

Другий тайм більше вдався харків'янам. Марлос пробивав небезпечно, Папа Гуйє спочатку промазав, а потім і зовсім потрапив в штангу, і за справу, як завжди, взялися бразильці. Триходівка Едмар - Тайсон - Шав'єр закінчилася голом, 2:1, і Металіст надійно взяв гру в свої ноги.

Ну а вишенькою на торті перемоги став третій гол у виконанні Торреса, який в дотик реалізував передачу Марлоса.

Металіст (Харків, Україна) - Русенборг (Тронхейм, Норвегія) 3:1

Гол: Тайсон (4), Шав'єр (70), Торрес (90 +3) - Дочкал (42)

Ну а в паралельному матчі Байєр переміг, тому харків'яни посперечаються з Леверкузеном, хто з них буде на першому місці, а хто на другому. Як би не було, обидві команди вже пройшли в плей-офф.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст красиво перемагає і забезпечує собі євровесну

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net