Динамо отримало першу перемогу на зборах у Марбельє

23 січня 2013, 19:24
0
11

З мінімальним рахунком команда Блохіна переграла швейцарський Базель.

Київське Динамо нарешті взяло перемогу на зборах в іспанській Марбельє. Програвши з рахунком 2:3 угорському Ференцварошу  і 0:2 румунській Стяуа, у третьому матчі Impact Cup кияни з мінімальним рахунком переграли швейцарський Базель.

Перемогу Динамо приніс точний удар Ніко Кранчара наприкінці першого тайму. На 43-ій хвилині Мехмеді перехопив м’яч на чужій половині поля, пішов від підкату захисника, і віддав пас на Кранчара, що увірвався у центр.

Ніко, опинившись наодинці з голкіпером, спокійно послав м’яч у правий від воротаря кут. М’яч, вдарившись об штангу, закотився у ворота.

У другому таймі Ярмоленко, Гусєв і Хачериді мали моменти, аби збільшити перевагу команди Блохіна, але рахунок у матчі так і не змінився.

Динамо - Базель 1:0 (1:0)

Гол: Кранчар, 43

Динамо: Бойко (Шовковський, 46), Михалик, Хачериді, Сільва (Люлька, 68), Тайво (Селін, 46), Гусєв, Мехмеді (Богданов, 66), Аруна (Цуриков, 66), Велозу (Вукоєвич, 57), Кранчар (Гармаш, 57), Ярмоленко.