Снейдер і Дрогба не допомогли Галатасараю перемогти Шальке

21 лютого 2013, 00:08
0
8
Джонс зрівнює рахунок у матчі

У середу, 20 лютого, відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, в якому турецький Галатасарай розійшовся миром з німецьким Шальке.

Читайте подробиці та онлайн матчу: Галатасарай - Шальке - 1:1. Текстова трансляція

Турецький Галатасарай взимку відмінно попрацював на трансферному ринку. На додачу до досить сильного складу, що вийшов з групи в плей-офф Ліги Чемпіонів, з Інтера був виписаний Уеслі Снейдер, а з китайської неволі визволений Дідьє Дрогба. Варто зазначити, що новачки поки притираються до команди, але досвід того ж Дідьє може здорово допомогти у вирішальні миті.

Перший тайм пройшов за відчутної переваги Галатасарая. Гостям завжди нелегко в Туреччині, а тут ще й суперник грав відмінно. Не дивно, що господарі першими відкрили рахунок - гол забив найкращий бомбардир команди Бурак Йилмаз. Крім того, Алтинтоп в одній з атак влучив у поперечину. І все б нічого, але під завісу тайму гостям вдалася зразкова контратака - Фарфан помчав по флангу, захисники пішли за ним, а Джефферсон віддав м'яч на самотнього Джонса, який рахунок і зрівняв.

У другій половині матчу гра вже була більш рівною - гості відповідали на моменти господарів, але забити не вдалося ні тій, ні іншій команді. Підсумковий рахунок гри - 1:1, і тут все вирішиться в матчі-відповіді. Інтрига жива.

Галатасарай (Туреччина) - Шальке-04 (Німеччина) - 1:1

Гол: Бурак Йилмаз (13) - Джермейн Джонс (45)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Снейдер і Дрогба не допомогли Галатасараю перемогти Шальке

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net