Металіст розгромив команду Першої ліги

27 лютого 2013, 18:25
0
18

Перед стартом другої частини чемпіонату України по футболу харківський Металіст провів ще один контрольний поєдинок.

Суперником підопічних Мирона Маркевича став представник Першої ліги - Авангард з Краматорська, який харків’яни розгромили 4:0.

Перший гол у матчі ударом з штрафного з 26-ти метрів забив Жажа, а на початку другого тайму впродовж п’яти хвилин точні удари Бланко і Марлоса зняли питання про переможця. Крапку у матчі поставив Фініньйо.

Вже у суботу Металіст у рамках 19-го туру чемпіонату України вдома прийме донецький Металург.

Металіст (Харків) - Авангард (Краматорськ) - 4:0 (1:0)

Голи: Жажа, 43, Бланко, 50, Марлос, 55, Фініньйо, 78.

Металіст (1-й тайм): Горяїнов, Вільягра, Березовчук, Папа Гуйє, Романчук, Едмар, Вілліан, Хав’єр, Соса, Жажа, Крістальдо.

Металіст (2-й тайм): Шуст, Шелаєв, Обрадович, Торсігльєрі, Краснопьоров, Торрес, Шарпар (Осман, 69), Марлос, Бланко, Фініньйо, Радченко.