Гравець Динамо знову приносить перемогу Словану

10 березня 2013, 13:22
0
15
Сергій Рибалка добре себе показує в Словані

У матчі 19-го туру чемпіонату Чехії Ліберецький Слован, за який на правах оренди виступає хавбек київського Динамо Сергій Рибалка, здолав Динамо з міста Ческе-Будейовіце.

Сергій провів повний матч, взявши участь як у пропущеному, так і в одному із забитих голів своєї команди.

На 15-й хвилині саме втрата позиції Рибалкою (і найкрасивіший удар Хору) дозволила Динамо вийти вперед. Ще в першому таймі господарі змогли відігратися, і на перерву команди пішли з рахунком 1:1. А в таймі другому якраз українцеві вдалося переломити хід зустрічі на користь свого клубу - результативним ударом на 78-й хвилині Рибалка вивів Слован вперед. Після цього Ліберецький клуб не просто не упустив перемогу, але і збільшив перевагу голом на 90-й хвилині.

Відзначимо, що здобуті три очки зміцнили 7-у позицію Слована в чеській першості.

Чемпіонат Чехії, 19 тур

Слован (Ліберець) - Динамо (Ческе-Будейовіце) 3:1 (1:1)

Голи: Кушнір (31), Рибалка (78), Флейшман (90) - Хора (15)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Гравець Динамо знову приносить перемогу Слованом (+ ВІДЕО)

За матеріалами: dynamomania.com