Київський динамівець забив гол у чемпіонаті Німеччини

1 квітня 2013, 22:25
0
16
Раффаеле забиває за Шальке

Бразильський півзахисник київського Динамо Раффаеле, який виступає за німецький Шальке на правах оренди, допоміг своїй команді здобути перемогу над Хоффенхаймом в 27 турі чемпіонату Німеччини.

На домашньому стадіоні Фельтінс-Арена в присутності 60 743 глядачів гельзенкірхенці забили три "сухих" голи у ворота суперника.

Більш як годину на табло горіли два нулі, поки Марко Хегер не відкрив рахунок у матчі на 71-й хвилині.

На 79-й хвилині зустрічі гол на свій рахунок записав якраз Раффаеле, який замінив на 63-й хвилині Мішеля Бастоса. Бразилець відгукнувся на передачу з лівого флангу від Сеада Колашінаца, першим же дотиком з меж штрафного переправивши м'яч точно у ворота. А остаточний рахунок протистояння встановив Теему Пуккі - 3:0.

Зазначимо, що в наступному матчі Шальке на виїзді зіграє з Вердером. Гра відбудеться 6 квітня.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Київський динамівець забив гол у чемпіонаті Німеччини (+ ВІДЕО)

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua