Ярмоленко: Важко грати, коли кожен дрібний фол судиться в одну сторону

7 квітня 2013, 21:35
0
20
Андрій Ярмоленко незадоволений суддівством

Капітан київського Динамо Андрій Ярмоленко прокоментував поразку його команди від Шахтаря (1:2)

"В принципі, ми добре грали, і все виходило, але пропустили цей безглуздий гол. Я розумію, що є якісь правила, і їх там Колліна вчить, але я стою на брівці, як мені сказали, три хвилини, і він мене ігнорує... У перерві я запитав у Годуляна, чому. Він сказав, що оскільки я залишав поле через проблеми з екіпіровкою, то за правилами міг повернутися тільки після зупинки гри. Виходить, якби гра тривала півгодини, я б півгодини стояв біля лінії, сказав суддя. Це смішно, звичайно, але як раз в тому моменті у нас повинен був бути зсув в середину, і напевно якраз одного гравця і не вистачило.

Я не хочу виправдовуватися і звалювати все тільки на суддю, але коли кожен дрібний фол судиться в одну сторону, то дуже важко грати, враховуючи те, що Шахтар дуже добре володіє м'ячем, і відбирати у нього дуже важко", - сказав Андрій в ефірі телеканалу 2+2.

Нагадаємо, що матч Динамо - Шахтар закінчився з рахунком 1:2.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Ярмоленко: Важко грати, коли кожен дрібний фол судиться в одну сторону

За матеріалами: dynamo.kiev.ua