0
11
Раффаель добре грає в Шальке

Півзахисник київського Динамо бразилець Раффаель, орендований німецьким Шальке, взяв участь у виїзній перемозі над бременським Вердером.

Перший тайм цього поєдинку завершився з рахунком 0:0, а на другу 45-хвилинку наставник гостей, Йенс Келлер, кинув у бій свого головного "джокера" Раффаеля, і вже в середині другого тайму Шальке вигравав з комфортним рахунком 2:0. Бразилець став співавтором другого м'яча, відзначившись гольовою передачею на ще одного екс-гравця українського чемпіонату Чипріана Маріку. У підсумку "сині" здобули 13-ту перемогу в чемпіонаті і нині посідають четверте місце.

Цікаво, що за підсумками 28-го туру Бундесліги Раффаель потрапив у символічні збірні за версією одразу чотирьох авторитетних порталів: Kicker, Bild, Spox та німецької редакції Євроспорту.

Зазначимо, що в цілому в складі Шальке бразилець провів вже 10 поєдинків (тільки один в "основі") і за цей час записав у свій актив 1 гол і 3 результативні передачі.