Молодіжна збірна України виходить у фінал Меморіалу Лобановського

4 червня 2013, 21:10
0
33
Україна виходить у фінал Меморіалу Лобановського

Молодіжна збірна команда України у другому півфінальному матчі турніру, присвяченого пам'яті Валерія Лобановського, обіграла збірну Словенії з рахунком 2:1 і вийшла у фінал змагань.

Команді Сергія Ковальця вдалося забити швидкий гол, вже на 3-й хвилині реалізував стандартне положення. Навісна передача у штрафну словенців закінчилася точним ударом головою у виконанні Акулініна - 1:0. Вже через кілька хвилин українська збірна ледь не шокувала суперників другим забитим м'ячем, але удар Цурікова прийняла на себе штанга.

Згодом стартовий тиск української молодіжки зменшився, і моменти почали виникати біля воріт Денчука. У середині першої половини Словенія заробила право на штрафний. Після сильного удару з 17-ти метрів здригнулася поперечина воріт збірної України.

На 38-й хвилині збірна України залишилася в меншості після видалення з поля Караваєва. Півзахисник Севастополя ліктем вдарив в обличчя суперника і передчасно відправився на відпочинок. Незважаючи на перевагу словенців в одного гравця, саме наші хлопці були близькі до забитого м'яча. На 43-й хвилині лише чудова реакція голкіпера врятувала словенську збірну після потужного удару Калитвинцева зі штрафного.

Другий тайм розпочався з атак збірної України, у якої протягом декількох хвилин було дві можливості подвоїти рахунок. Спочатку Буяльський завершував багатоходівку української збірної, а ще через дві хвилини воротар врятував збірну Словенії після удару Насонова. Але саме Словенії вдалося забити м'яч: на 57-й хвилині Братановіч головою замкнув навіс з правого флангу.

Але останнє слово все-таки було за українцями, які продемонстрували мужність і характер. На 72-й хвилині Калитвинцев з правого флангу віддав розрізну передачу в штрафну на Болбата, який з легкістю переграв голкіпера словенської збірної.

Україна U-21 - Словенія U-21 - 2:1

Голи: Акулінін (3), Болбат (72) - Братановіч (57)

Таким чином, у фіналі Меморіалу Лобановського на стадіоні Динамо ім. В.В. Лобановського зустрінуться юнацькі збірні України та Австрії. Гра відбудеться 5 червня, початок - о 18:30.

У матчі за третє місце зіграють команди Чехії та Словенії.

Україна - Словенія. Найкращі моменти і голи матчу

Джерело відео: RockHorror127 via youtube

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Молодіжна збірна України виходить у фінал Меморіалу Лобановського

За матеріалами: ffu.org.ua

ТЕГИ: сборная Украинымолодежная сборнаяМемориал Валерия Лобановского