Україна програла Австрії фінал Меморіалу Лобановського

5 червня 2013, 20:05
0
20
Україна програла Австрії

Молодіжна збірна команда України у фінальному матчі XI турніру пам'яті Валерія Лобановського поступилася збірній Австрії з рахунком 0:1 і стала срібним призером змагань.

Початок матчу, який проходив на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського, залишився за українською збірною. Команда розпочала поєдинок з гострих швидкісних атак лівим флангом, одна з яких ледве не закінчилася результативним ударом Малиновського.

На 15-й хвилині шанс відзначитися втратив Трояновський. Малиновський знайшов свого партнера по команді в штрафній австрійської збірної, але нападник нашої команди не зумів переграти голкіпера.

Перший тайм переважно проходив у рівній боротьбі, команди діяли компактно, не залишаючи багато простору для створення небезпечних атак.
Але на 35-й хвилині збірна України залишилася в меншості після видалення Нойока. Півзахисник української команди протягом одного епізоду отримав дві жовтих картки: першу – за жорсткий підкат ззаду по ногах, а другу – за навмисний удар суперника м'ячем.

Як і у вчорашньому матчі зі Словенією, українцям знову довелося демонструвати характер і відпрацьовувати за вилученого гравця.

Після перерви Сергій Ковалець прийняв рішення кинути в бій Калитвинцева, який став співавтором небезпечних моментів команди в другому таймі. На 62-й хвилині Калитвинцев подав кутовий, а після удару головою Ордеця здригнулася поперечина воріт збірної Австрії. Правда, через хвилину вже мало не забили австрійці - за нашу команду зіграла права стійка воріт.

Розв'язка у фіналі відбулася на 80-й хвилині.
Позиційна помилка захисників збірної України дозволила Вастичу прийняти м'яч зліва на вході в штрафну і без шансів для Шевченка пробити у дальню "дев'ятку". А ще через хвилину збірна України і зовсім залишилася удев'ятьох – Буяльський не за правилами зупинив фланговий прохід свого візаві, пішовши в небезпечний підкат ззаду.

Фінал

Україна U-21 - Австрія U-21 - 0:1

Гол: Вастич (80)

Вилучення: Нойок (35), Буяльський (81)

У матчі за третє місце на стадіоні НТК ім. В. Баннікова збірна Чехії виграла у команди Словенії з рахунком 1:0 і стала бронзовим призером турніру. Переможний гол був забитий у середині першого тайму: на 28-й хвилині Плшек головою замкнув флангову навісну подачу Краткого.