14 липня 2013, 22:30
0
25
Севастополь-Чорноморець

У неділю, 14 липня відбувся матч 1-го кола української Прем'єр-ліги, в якому Севастополь розписав мирову нічию з одеським Чорноморцем.

Подробиці матчу: Севастополь - Чорноморець 1:1 текстова трансляція

У першому таймі команди продемонстрували досить рівну і активну гру, чому безумовно сприяли заповнені трибуни СК "Севастополь", які дуже гаряче підтримували свою команду, яка проводила перший матч у Прем'єр-лізі після повернення. На 39-ій хвилині матчу Неплях зіграв руками у власній штрафній, і Еліс Бакай впевнено реалізував вирок арбітра. Відповідь господарів прийшла негайно - Ковпак відмінним ударом головою прошив Безотосного, зрівнявши рахунок у матчі.

Другий тайм вийшов менш рясним на моменти, ніж перший - команди воліли проводити швидкі контратаки на ворота суперника і вести активну силову боротьбу в центрі поля, що, втім, матчу видовищності не додавало. У кінцівці поєдинку можливість відзначитися була в Діданка, який вийшов на заміну, однак Литовка врятував свою команду. 1-1 - цілком закономірний результат у грі рівних за силою команд.

Севастополь (Севастополь) - Чорноморець (Одеса) 1:1

Гол: Ковпак (43) - Бакай (39, пен.)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Севастополь грає внічию з Чорноморцем