Тренер ПАОКа: Ми програли матч у перші 40 хвилин

31 липня 2013, 06:22
0
13
Стевенс не розуміє, що сталося з його футболістами

Хуб Стевенс після поразки від Металіста не розуміє, чому його команда слабо провела другий тайм.

"Сьогодні на полі були дві команди ПАОК. До 40-ї хвилини ми грали добре, а потім пропустили гол з пенальті. Я не розумію, чому ми так грали у другому таймі.

Багато гравців у другому таймі намагалися грати самостійно, а не на команду. Справа, мабуть, не в кваліфікації гравців, а в менталітеті.

Ми програли матч у перші 40 хвилин, коли у нас були шанси, і ми могли забити. Повірте, надалі ми покращимо свою гру.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ПАОК - Металіст - 0:2. Відео голів матчу

Я запитую, чому у гравців в перші 40 хвилин був настрій, а далі вони його втратили. У якийсь момент ми втратили дисципліну в грі. Такій команді, як Металіст, багато чого не потрібно. Один момент - один гол. У другому таймі нам було важко з ними впоратися.

Тренер Металіста: Я не зовсім задоволений грою

Сьогодні ми отримали болючий урок. Я думаю, що футболісти зрозуміли, де помилилися у другому таймі, і усвідомили чому не вдалося забити гол у першому.

Звичайно, дуже важко щось поміняти за короткий час. Дуже шкода, що ми склали руки після першого гола. Перші 40 хвилин ми бачили, що цей склад може добиватися результату і забивати голи.

ДИВІТЬСЯ ФОТО: Як Металіст ПАОК переграв

Я поговорю з гравцями. Якщо хтось не хоче грати і добиватися результату, то замість них будуть грати молоді гравці. Сьогоднішня гра стала досить серйозним уроком, і я сподіваюся, що ми винесемо досвід з цієї поразки для підготовки до гри в Харкові", - зазначив Стевенс.

Як раніше повідомляв СПОРТ bigmir) net, харківський Металіст виграв перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у грецького ПАОКа з рахунком 2:0.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Тренер ПАОКа: Ми програли матч у перші 40 хвилин

За матеріалами: metalist.ua