1 серпня 2013, 21:44
0
77
Юрій Максимов може бути шокований таким результатом своєї команди

У четвер, 1 серпня, в матчі кваліфікації Ліги Європи донецький Металург на виїзді програв албанській Кукесі.

Подробиці та онлайн матчу: Кукесі - Металург Д - 2:0. Текстова трансляція матчу Ліги Європи

Все для Металурга розпочалося не так, як треба. Вже на 6-й хвилині друга команда Албанії вийшла вперед. Малакарне відгукнувся на навіс і головою розпечатав ворота Паньківа. Через деякий час приголомшені донеччани могли ще раз виймати м'яч з сітки воріт, але суперник банально промахнувся. У першому таймі в актив Металурга можна занести два моменти Лазича, але обидва рази відмінно себе проявив воротар господарів Халілі.

Другий тайм продовжив перший. Знову з усіма небезпеками біля своїх воріт відмінно впорався Халілі. Він відбив удари і Лазича, та Димитрова. Зовсім погано стало після видалення Миколи Морозюка. А під кінець гри Малот вдало зіграв на добиванні після свого ж удару і встановив остаточний рахунок матчу - 2:0.

Металург, який виглядав явним фаворитом цього протистояння до матчу, повинен буде рвати всі жили вдома. Може, і спеки такої не буде вже.

Ось такі от сумні уроки албанського вийшли.

Кукесі (Кукес, Албанія) - Металург (Донецьк, Україна) - 2:0

Гол: Малакарне (6), Малота (84)

Вилучення: Микола Морозюк (69)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Металург сенсаційно програв албанській команді