3 серпня 2013, 19:52
0
15
Зоря - Металіст

У суботу, 3 серпня, у матчі української Прем'єр-ліги луганська Зоря і харківський Металіст розділили очки.

Важкий виїзний лігочемпіонівський поєдинок з ПАОКом позначився на ігрових кондиціях харків'ян - гості багато володіли м'ячем, однак створювати небезпечні моменти біля воріт Постранського не квапилися. Зоря ж, яка в минулому турі сенсаційно обіграла Дніпро, зіграла досить компактно й раціонально, уміло скориставшись помилками Металіста в обороні - буквально за п'ять хвилин Каменюка відзначився двічі. Шоковані гравці гостей деякий час зовсім забули про захист своїх воріт, що дозволило Зорі створити ще кілька небезпечних моментів, а в атаці у харків'ян не виходило абсолютно нічого. Бланко, який вийшов на заміну замість пошкодженого Соси розсудив інакше, віддавши перевагу комбінаційному футболу в дальній удар і опинився правий, відігравши воістину шедевральний пострілом один м'яч. Потім темп гри спав, і команди спокійно довели тайм до перерви.

У перерві Маркевич змінив Марлоса на Крістальдо, і Металіст заграв упевненіше. Гравці Зорі занервували і почали багато і зі смаком фолити. Гол назрівав, і на 69й хвилині Крістальдо (так само, як і Бланко, який вийшов на заміну і відзначився) зрівняв рахунок у матчі. Після цього, як і в першому таймі, темп гри помітно знизився, і команди практично погодилися з нічийним результатом матчу.

2:2 - Зоря ставить чергову галочку напроти пункту "гранд" і вішає на стіну скальп, Маркевичу ж варто серйозно задуматися над якістю гри своїх підопічних.

Зоря (Луганськ) - Металіст (Харків) 2:2

Гол: Каменюка (13, 18) - Бланко (36), Крістальдо (69)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст вириває нічию у матчі з Зорею