11 серпня 2013, 17:04
0
16
Робін ван Персі приніс Манчестер Юнайтед черговий трофей

У неділю, 11 серпня, Манчестер Юнайтед переміг Віган у матчі за Суперкубок Англії і завоював перший трофей після епохи легендарного наставника "червоних дияволів" сера Алекса Фергюсона.

Подробиці та онлайн матчу: Манчестер Юнайтед - Віган - 2:0. Текстова трансляція матчу за Суперкубок Англії

Перша гра сезону повинна була стати лакмусовим папірцем для нового наставника МЮ Девіда Мойєса - чи зуміє молодий шотландець відповідати високим очікуванням наступника Фергюсона. Водночас Віган взяв у минулому році Кубок Англії з рук суперників "червоних дияволів" Манчестер Сіті, і тому їх заздалегідь списувати з рахунків не доводилося.

Проте багато в чому всю справу сьогодні вирішили швидкий гол і удача (хоча і тотальну перевагу Манчестер Юнайтед у деякі моменти матчу варто також відзначити). Вже на 6-й хвилині Робін ван Персі відгукнувся на подачу Патріса Евра і головою переправив м'яч у сітку воріт. Далі МЮ продовжував створювати моменти, домінуючи у володінні м'ячем, проте до перерви збільшити свою перевагу не зміг.

На другий тайм Віган вийшов вирівнювати рахунок, але отримав ще один гол у свої ворота. Ван Персі пробив, рикошет від захисника і м'яч пролетів повз кіпера. Так МЮ довів різницю до комфортної і надалі намагався грати в своє задоволення.

Перша перевірка Мойєса показала, що навіть без Уейна Руні (який начебто травмований) Манчестер Юнайтед становить таку ж грізну силу, як і раніше.