Тренер Сан-Марино: Шкода, що ми не забили гол

7 вересня 2013, 09:43
0
18

Головний тренер збірної Сан-Марино Джампаоло Мацца прокоментував поразку збірної від України.

"Можна відразу зауважити, що між командами була велика різниця. Збірна України сьогодні показала дуже хороший темп.

Ми знали, що особливу небезпеку у збірній України варто очікувати на флангах. Ми готувалися до цього, відрядили в оборону п'ятьох гравців, але на правому фланзі нашої оборони нам не вдалося впоратися з комбінаційною грою суперника. Тому й отримали стільки голів.

• Ярмоленко: Мені не було шкода гравців Сан-Марино
  • Так вийшло, що ми провалювалися в захисті, особливо в двох періодах гри, коли суддя додавав час до кожного з таймів. Шкода, що ми не забили гол, це було б чудово для нас. У нашого капітана була можливість відзначитися, але він її не використав" , - зазначив Мацца.

Нагадаємо, збірна України з рекордним для себе рахунком переграла у Львові Сан-Марино з рахунком 9:0. Наступний поєдинок для команди Фоменка - з лідером групи Англією 10 вересня в Києві.

За матеріалами: dynamo.kiev.ua