Півзахисник Шахтаря: У першому таймі допускали досить багато помилок

18 вересня 2013, 08:32
0
18

Томаш Хюбшман поділився своїми думками про матч із Реал Сосьєдадом, в якому "гірники" забили два голи у другому таймі.

"Так, у першому таймі допускали досить багато помилок, але вирішальним стало те, що вони не закінчилися голом , а в другому ми зіграли більш агресивно і домоглися свого.

Що було під час перерви? Нічого особливо не відбувалося. Тренер заспокоював нас, вказував на помилки, пояснював, що ми граємо на виїзді і час грає на нашому боці.

Казав, що головне не пропустити і у нас обов'язково з'являться вільні зони для контратак, якими треба скористатися. Так і вийшло", - сказав Томаш.

Нагадаємо, матч групового етапу Ліги чемпіонів Реал Сосьєдад - Шахтар закінчився з рахунком 0:2.

За матеріалами: Террикон