Юнацька збірна України почала відбір на Євро-2014 з перемоги над естонцями

10 жовтня 2013, 19:44
0
20
Юнацька збірна України обіграла естонців

Юнацька збірна України (U-19) з перемоги почала виступи у кваліфікаційному раунді ЧЕ-2013/2014, який відбувається в Казані.

Першим суперником підопічних Олександра Петракова була збірна Естонії.

Початок матчу був за українцями. Коваленко, Радченко та Харатін мали чудові можливості для взяття воріт, але вдало діяв голкіпер естонців Ігона. Українська команда продовжувала контролювати гру, зате естонська збірна іноді організовувала контратаки. На 32-й хвилині захисник естонців Авілов сфолив на Вікторі Коваленку у своєму штрафному і арбітр призначив пенальті. Але Ігор Харатін пробив з позначки прямо у воротаря. Кінцівка першої половини пройшла в обопільних атаках і на 45-й хвилині естонцям вдалося вийти вперед. Це Тарас Качараба зрізав м'яч у власні ворота - 0:1.

Перші хвилини другого тайму команди провели дуже жваво і голкіперам обох команд довелося не надто солодко. А на 64-й хвилині найактивніший у складі українців Артем Радченко нарешті вразив ворота естонської команди - 1:1. Наші хлопці продовжили атакувати і на 72-й хвилині Радченко зробив дубль - 2:1. Естонці спробували зрівняти рахунок, але Богдан Сарнавський був на місці. На останній компенсованій хвилині естонська збірна отримала право на кутовий, який виконав Алое. Українці втекли в контратаку і Артур Міранян встановив остаточний рахунок - 3:1.

Наступний свій матч підопічні Олександра Петракова проведуть 12 жовтня проти збірної Мальти. Початок поєдинку о 14:00.

Україна U-19 - Естонія U -19 3:1

Голи: Радченко (64, 72), Міранян (90+3) - Качараба (45, автогол)

Україна: Сарнавський (к), Качараба, Соболь, Полегенько, Ткачук, Танковський (Чумак, 86), Радченко, Яремчук (Міранян, 46), Коваленко (Габелок, 61), Харатін, Білоног.

Естонія: Ігонен, Пайю, Сінісало (Саліс, 72), Авілов (к), Алое, Літсманн, Райталу, Вялья (Паур, 65), Ващук (Марін, 84), Лійвак, Саппінен.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Юнацька збірна України почала відбір на Євро-2014 з перемоги над естонцями

За матеріалами: ffu.org.ua