Молодіжна збірна України здобула першу перемогу у відборі на ЧЄ-2015

0
63
Молодіжна збірна України відправила п'ять м'ячів у ворота Латвії

Підопічні Сергія Ковальця на виїзді впевнено розгромили Латвію з рахунком 5:1.

Молодіжна збірна України здобула впевнену перемогу над однолітками з Латвії з рахунком 5:1, тим самим оформивши першу перемогу у відборі на чемпіонат Європи 2015.

Вже на 7-й хвилині після навісу Калитвинцева з кутового Рижук головою не залишив шансів воротареві латишів.

На 25-й хвилині Буяльський із гострого кута небезпечно пробив у створ воріт, але Варажінскіс продемонстрував дива реакції, відбивши м'яч на кутовий. І вже через хвилину "синьо - жовті" відсвяткували друге взяття воріт: Калитвинцев прострілив з лівого флангу на лінію воротарського, і Буяльський ударом в дотик відправив м'яч у сітку воріт.

Ще через три хвилини українці, здавалося, нокаутували суперника, забивши третій гол. Тотовицький зробив пас на лінію штрафного майданчика на Калитвинцева, а той п'ятою віддав передачу м'яч на Будківського, який холоднокровно переправив його у сітку повз латвійського голкіпера.

Другий тайм став справжнім бенефісом Будківського, якому вдалося ще двічі вразити ворота латвійської команди і оформити хет-трик у матчі. На 50-й хвилині Костевич виконав навіс на дальню штангу, і Будківський, випередивши суперників, головою переправив м'яч у ближній кут.

Чи не єдина помилка захисту гостей привела на 66-й хвилині до гола Латвії. Рейс на підборі обіграв Ордеця, увірвався в штрафний і точно пробив під голкіпером. Але через хвилину спрацювала зв'язка Костевич - Будківський. Перший виконав фланговий навіс, а форвард "молодіжки"  поставив крапку в матчі - 5:1.

Тепер після двох матчів в активі збірної України три очки.